Ztratí Arsenal Sunua?

Arsene Wenger čelí nepříjemné situaci. Vypadá to totiž, že by Arsenal mohl přijít o svou mladou francouzskou hvězdičku Gillese Sunua, který by mohl odejít do Bordeaux za úplný pakatel.

Mladý útočník je totiž v Arsenalu nespokojen a je připraven v létě, kdy mu končí smlouva, odejít. Laurent Blanc by údajně rád po mladé hvězdě sáhnul.

Sunu se stále nemůže prosadit do prvního týmu, ale pravidelně nastupuje a střílí góly za rezervu. Naposledy se mu podařilo vstřelit gól v derby proti Chelsea.

Rychlý forvard, který však může hrát i na křídle, je povoláván do francouzských výběrů a nyní usoudil, že bude nejspíše nejlepší čas, aby se v kariéře posunul někam dál.

Derby County je jeden z několika týmů, které se snažily, získat Sunua na hostování. Wenger jej ale nechtěl nechat odejít, dokud nepodepíše nový kontrakt. Měl totiž obavy, aby si Gillese nevšiml jiný anglický klub.

Nyní ale projevili zájem z Bordeaux a obavy jsou ještě větší. Francouzský klub by totiž kromě výchovného nemusel platit téměř žádné odstupné.

Před tím, než přišel téměř před třemi lety do Arsenalu, prošel Sunu ve Francii všemi mládežnickými kategoriemi a nyní se možná rozhodne pro návrat domů.

/mirrorfootball.co.uk/