Aktualizováno! 7. Sraz CZ&SK Supporters Clubu 2011 – Praha

Akce roku se blíží tempem Usaina Bolta takže doplňujeme několik důležitých informací.

Povrch na fotbal: přírodní tráva.

Pivo: zajištěno v množství větším než velkém. Náš štedrý spoznzor přišlíbil dodat kelímky, ovšem fajnšmekři nechť si přinesou vlastní krygle.

Ubytování 2: Kdo pohrdne již nabízenými možnostmi, viz níže, má možnost přímo v areálu rozbalit stan. Musí ovšem počítat s tím, že v blízkém okolí bude probíhat zábava.

A pokračují již zveřejněné informace, místy ovšem aktualizované:

!!! Sraz je určen pouze členům Supporters Clubu, tzn. lidem, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2010/11, nebo budou mít v červnu již zaplaceno na sezónu 2011/12. !!!

Datum: 25. – 26. 6. 2011

Místo: areál Motorletu Jinonice, Butovická 592/35, Praha 5 (mapa ZDE), příjezd : metrem linkou B do stanice Jinonice, potom pěšky cca 800 metrů (plánek ZDE), nebo autem (na srazu je možnost parkovánípřed areálem). Metro Jinonice je na lince metra B a je 2 zastávky od Smíchovského nádraží, 8 zastávek od autobusového nádraží Florenc nebo s přestupem na Florenci z linky metra C je to o 1 stanici více, pokud přijedete na Hlavní nádraží. Na lince metra B jeďte vždy směr Zličín!

Sraz: do 13.30 v areálu Motorletu. Pro orientačně nezdatné zajistíme doprovod z restaurace Bredovský Dvůr, která je přímo v centru, 5 minut od Hlavního nádraží (navigace zde). Odchod odtamtud bude ve 12.30.

Fotbal: Poprvé na srazu formou turnaje 4 + 1. Proběhne zhruba mezi 14.00 – 19.00. Hrát se bude o putovní trofej a chystají se i ceny o nejlepšího hráče, střelce apod.
Hráči budou rozděleni do týmů, týmy do skupin a skupiny rozlosovány ještě před srazem, abychom se na samotném srazu nezdržovali a začali včas. Je proto potřeba aby všichni hráči dorazili do Motorletu nejpozději do 13.30. Kdo dopředu ví, že tento čas nestihne, ať se na fotbálek ani nehlásí, sorry 😉

Přihlášky: do 15. 6. 2011 na e-mail gunners.cz.order@gmail.com, do předmětu pište „7. Sraz SC + vaše ID„, do přihlášky také pište, zda se míníte zúčastnit turnaje. Počítejte s tím, že podobně jako loni, bude potřeba uhradit zápisné 100 Kč. Kdo byl loni, potvrdí, že to je minimální cena za blaho, kterého se vám v následujících hodinách dostane.

Ubytování: na místě bude možno v omezeném množství postavit stan (a přespat zde pouze v noci ze soboty na neděli). Pro lidi hledající ubytování už od pátku a ty pohodlnější je poblíž k dispozici rozumně levný Hotel Grádo. Cesta z místa konání srazu do motelu je ZDE. V blízkém okolí (do 500 metrů od areálu Motorletu) jak pak dalších několik penzinů, jako jsou Julie, Ana, Bíba, Beránek… vše je k nalezení ZDE

Občerstvení: zajištěno po celou dobu srazu, tedy od  cca 10,00 hod v sobotu dopoledne, celé odpoledne a celou noc – grilované maso, guláš, párky, utopenci, hermelín, chleba rohlíky, pivo, minerálky… (na ráno slíbena vyprošťovací slepičí polévka) – nabídka se může samozřejmě změnit, podle toho který virus bude zrovna ve světě řádit a také podle počtu přihlášených účastníků.

Další program:

  • burza Arsenal věcí – dresy, oblečení, programy, DVD… – možnost pro každého, kdo chce prodat, nakoupit vyměnit
  • tombola – půlnoční losování, drobných i hodnotných cen
  • turnaj v šipkách – pouze pro prokazatelně střízlivé, i tak se odehraje v bezpečné vzdálenosti 3 km od místa srazu

Pro pohodlí pohodlných budou k dispozici párty stany s lavicemi a stoly, pro fotbalisty a čuňata šatny a sprchy, pro případ deště krytá tribuna nebo dokonce sál s hospodou.

Sledujte tento článek pravidelně, jednou za čas se zde můžete dozvědět něco nového.

Hans & Patrick

 

P.S. Ještě jsem zapomněl odpověď na jednu z nejčastějších otázek, která se vždy vyskytuje v komentářích: „mohu přijet i když nejsem členem SC?“ Ne, sraz je opravdu pouze pro platící členy SC a nestačí být zaregistrován na těchto stránkách.

P.P.S. zdůrazňujeme, že Motorlet sídlí i na ulici Radllická, proto pro navigace a příjezd využijte přesnou adresu Butovická 592/35, Praha 5 (mapa ZDE)