Adebayor rozstřílel Svazijsko

Přehled reprezentačních utkání….


 

 

 


adetogoEmmanuel Adebayor
Togo 6:0 Svazijsko

 

Emmanuel Adebayor si po svém návratu do reprezentace Toga pořádně zastřílel, když v kvalifikačním duelu proti Svazijsku vstřelil čtyři branky a pomohl tak k vítězství 6:0. Z prvního gólu se radoval v prvním poločase, když zvyšoval na 2:0. Další tři jeho góly přišli až v průběhu druhého poločasu.


theoanglieTheo Walcott
Anglie 5:1 Kazachstán

 

Theo po svém „gólovém utkání“ v Chorvatsku nastoupil opět v základní sestavě Albionu. Gól tentokrát nevstřelil. Nakonec byl 11 minut před koncem vystřídán Davidem Beckhamem.


sagnafranceBacary Sagna
Rumunsko 2:2 Francie

 

Bacary odehrál v tomto duelu plných 90 minut. Francie „urvala“ alespoň bod, když po špatném začátku prohrávala v 17. minutě již 2:0. Za Francii snižoval Ribéry a vyrovnal Gourcuff. William Gallas byl kvůli zranění odstraněn ze sestavy a Gael Clichy nebyl nominován.


cescspainFrancesc Fabregas
Estonsko 0:3 Španělsko

 

Úřadující Mistři Evropy lehce porazili tým Estonska po gólech Juanita, Villy a Puyola. Právě druhého zmiňovaného Davida Villu střídal v 70. minutě Cesc Fabregas.


koloebouepobřeží slonovinyEmmanuel Eboue, Kolo Toure
Pobřeží Slonoviny 3:0 Madagaskar

 

Sloni ve své kvalifikační skupině přehráli podle očekávání Madagaskar, když se dvakrát trefil Boubacar Sanogo a jednou Salomon Kalou. Emmanuel byl vystřídán v 63. minutě a Touré ho následoval o devět minut později.


carlosmexikoCarlos Vela
Jamajka 1:0 Mexiko

 

Carlos odehrál celé utkání, ale nedopomohl týmu k bodovému zisku. Za Jamajku se prosadil Ricardo Fuller.


johanšvýcarskoJohan Djourou
Švýcarsko 2:1 Lotyšsko

 

Švýcarský obránce odehrál pouze první poločas, po kterém byl nahrazen Mario Eggimanem.


fabianskipolskoLukasz Fabianski
Polsko 2:1 Česká republika

 

Lukasz plnil v tomto duelu roli brankářské dvojky a tak do duelu nezasáhl.


aaronwalesAaron Ramsey
Wales U21 2:3 Anglie U21

 

Aaron Ramsey připravil pro Simona Churche dvě branky. V kvalifikačním utkání o postup na Mistrovství Evropy U21, které se uskuteční příští léto, však tým Walesu prohrál. O góly Anglie se postarali David Wheater, Adam Johnson a Gabriel Agbonlahor.


/arsenal.com/