Adebayor uznává, že Arsenal selhal

Adebayor o současné situaci v týmu


Emmanuel Adebayor připustil, že Arsenal nebude nikdy šampion, pokud bude pokračovat ve výkonech, které v této sezoně předvádí.


Arsenal v posledním zápase proti Spurs vedl minutu před koncem hrací doby 4-2, přesto nedokázal vítězství udržet a po dvou inkasovaných gólech, odcházel ze stadionu pouze s remízou. Arsenal již v této sezoně remizoval ze Sunderlandem a dříve přišel o všechny body z Hullem a Fulhamem. Adebayor ví, že to nejsou výkony týmu, který by měl být schopný vyhrát ligový titul.


„Být šampion tímto způsobem hry? Nikdy nemůžete být šampion. To je jisté.“ řekl Adebayor.


„Již nesmíme ztrácet body. A nakonec, vždy ztratíme body, ne proti týmům z Top 4, ale Tottenhamu, který je na dně tabulky.“


„Jsem unaven tím, že musím neustále říkat, že již nesmíme ztratit další body. Musíme jít dál.“


Adebayor také prozradil, že hráči Arsenalu nechtěli ihned diskutovat o zápase s Tottenhamem, aby poté mohli uvážit vlastní chyby s chladnou hlavou.


„Je lepší počkat. Padlo by hodně slov, které nesmíme používat a nechtěli jsme dopustit, že by jsme je jeden na druhého použili. Až se příště sejdeme, tak si řekneme všechny fakta. S klidnými nervy budeme moci akceptovat každého kritiku.“


/setanta/