Agent : Fabregas je na ostrovech šťastný

 

Ačkoli do letního transferového okna zbývá ještě několik měsíců, objevují se již nyní v mnoha evropských listech jména klubů, které mají zájem o Cesca Fabregase. A to nehledě na skutečnost, že sám Španěl několikrát vyjádřil svou oddanost Arsenalu a projevil nechuť ke změně klubu.

 

Není to tak dávno, co se spekulovalo o přestupu Fabregase do Barcelony nebo do Realu, ale severolondýnský kapitán takové kroky odmítl. Nyní média hovoří o italském mistru – Interu Milán.

 

Je nutné si připomenout, že v některých rozhovorech  záložník Arsenalu potvrdil, že by v budoucnosti chtěl prověřit své schopnosti v jiné evropské lize, ale současně poznamenal, že to je velice vzdálená budoucnost.

 

Sám dotčený se rozhodl k novým spekulacím nevyjadřovat a komentář tak v této věci poskytl médiím jeho agent Joseba Diaz. V rozhovoru pro server fcinter1908.it potvrdil, že Fabregas je šťastný z možnosti hrát na ostrovech.

 

Momentálně se budoucností Cesca nezaobíráme. Můj klient se soustředí jenom a výlučně na bitvu o mistrovský titul v Premier League a triumf v Lize Mistrů“, řekl Diaz.

 

Itálie? To je zajímavý nápad, podobně jako Španělsko, ale Cesc je šťastný v Anglii a v Arsenalu.

 

 

 

/Sky Sports/