AntiScum Blog – Part Two

Po delší odmlce se vám hlásí AS blog, se svou „již“ druhou částí…

 

Pod part one jste zanechali výborný dojem, přesně tohle byla naše představa a já doufám, že taková diskuze, jaká tam vznikla, se může přelít i na jiné články, je to jen o pořádném přemýšlení a rozvinutí myšlenek, moji milí.

    

Jako další téma k debatě jsem vybral „problém“, který se může objevit na postu defenzivního záložníka. Momentálně zde máme hodně kvalitně hrajícího Flamstra. Ale ještě nepodepsal. Otazka tedy zní: Co by se podle vás mohlo stát kdyby nepodepsal?“

           

Co byste udělali na místě AW? Dát znovu šanci stárnoucímu Gilbertovi? Jestli tedy neodejde také. Nebo vložit svou důvěru na kopačky mladičkého Denilsona, Diabyho? Před sezónou jsme zde měli obrovský přetlak. Kdyby Flam odešel tak by zde byla obrovská díra potřebující zaplnit. Koupili byste tedy posilu? Jestli ano, tak koho? Klidně spekulujte, s jednou podmínkou. Popište blíž hráče. Napište proč byste ho chtěli. Proč se podle vás hodí do AFC.

 

Tak otázka je položena. Teď přichází na řadu podmínky, které byste měli splnit, abychom váš koment nesmázli:

1)      Koment musí obsahovat VÁŠ názor.

2)      Koment musí obsahovat alespoň stručnou obhajobu názoru (proč je to tak a ne jinak)

3)    Přispěvovatel NESMÍ mít nick Mischo

 

Myslím, že podmínky jsou dány jasně a je jen na vás jak se toho zhostíte.

 

Jinak jsme si pro vás připravili ještě jedno malé překvapení…jednou za měsíc budeme společně s Tenistou vyhlašovat cenu pro takzvaného Totschlägera den Monat…je to jednoduché…vybereme jednu perlu z předchozího měsíce(nyní se tím myslí měsíc leden),nad kterou opravdu zůstal rozum stát a předáme ho na veřejnou hanbu(v tomto případě naše part two of AS)

 

Naším prvním skutečným vítězem se stal uživatel Fabro se svým naprosto uzemňujícím komentem, cituji:

 
"Ja osobne mám Sagnu strašne rád. Páči sa mi, že na obrancu dáva dosť golov a ešte hra perfektne aj vzadu. Myslím, že Wenger urobil skvelý obchod, ked ho kupoval (znova). Mimochodom mám 12 rokov a som jeden z najvačších fanúšikov Arsenalu na Slovensku."

 
Myslím, že tohle bude těžko někdo překonávat, i když kdoví…každopádně laťka je nastavena hodně vysoko. Raději ji nechtějte dát ještě výš.

 

Přispívejte a ukažte scumům od ManWhoo jak vypadá správna diskuze.

{mos_fb_discuss:35}