Aršavin na svém webu o vítězství s Pompey


Arshavin.eu : Andrej byl na hřišti 70 minut, po jeho odchodu hra kanonýrů už nebyla tak nebezpečná…

 

AA23 : Dobře jsme začali, dva rychlé góly vyřešily mnohé. Arsenal měl převahu, byli jsme spokojeni s naším výkonem… možná, že po druhém gólu jsme trochu polevili a výsledkem byl gól v naší síti. Arsén nám v šatně připomněl, že hrajeme Premier League, soutěž, ve které nemůžeme podlehnout sebeuspokojení. Protože, pokud se přestaneš soustředit na hru, okamžitě přijde trest. V druhém poločase jsme znovu dvakrát skórovali a opět jsme uspokojili nejen sebe, ale i fanoušky.

 

 

Arshavin.eu : Andrej dnes hrál …

 

AA23 : ..na pravém křídle. Proč druhá strana? Střídali jsme se spoluhráči místa.

 

 

Arshavin.eu : pojďte, připomeneme přímý kop z minulé sezóny, Vaši první gólovou přihrávku. Dnes se Vám to podařilo zopakovat, takže standartky z tohoto místa  bude vždy kopat AA23?

 

AA23 : myslím, že i Cesc dobře centruje do vápna. Je důležité, kdo se jak v ten moment cítí. Před tímto přímým kopem jsem se zeptal Denilsona… chceš kopat?…, odmítl a nechal mne. A dali jsme gól .Ale myslím, že to nebyla moje zásluha, ale především Williama, našeho Gallase. Vždyť jeho každý dotyk s míčem ve vápně je gól.

 

 

Arshavin.eu :  když dal gól Aaron, co jste mu řekl?

 

AA23 : Well done.

 

 

Arshavin.eu : dnes jste v některých chvílích „za chůze“ obehrávali hráče soupeře, je tak slabý nebo Arsenal výjimečný?

 

AA23 : dařilo se nám, proto jsme si v některých momentech mohli dovolit „parádičky“, divákům se to líbilo.

 

 

Arshavin.eu : před vámi jsou těžké zápasy, Evertonu jste dali 6 gólů, Portsmouthu 4, jestli to půjde dál podle tohoto klíče, myslíte, že 2 góly v brance  ManU budou stačit na vítězství?

 

AA23 : nevím, kolik gólů nám bude stačit na ManU, ale pojedeme tam zvítězit. Zatím však musíme myslet na Celtic, to je náš další soupeř.

 

 

/arshavin.eu/