Arsenal FC – Galatasaray SK: Preview


Základní informace

4.8.2013 (neděle)

17:20 SELČ
 
 Emirates Stadium

  

Streamy naladíte na wiziwig.eu, freefootball.eu, footballstreaming.info,atdhe.fm, fromsport a další (upozorňujeme, že web gunners.cz není v žádném případě nikterak spojen s provozovateli webů poskytujících zprostředkované televizní vysílání, ke kterým přistupujeme v dobré víře, že mají licence k legálnímu poskytování přenosů. Gunners.cz dále nenesou žádnou zodpovědnost za kvalitu uvedených streamů).


Možná sestava

?


Představení soupeře

Celý název

Galatasaray Spor Külübü

Přezdívka

Cimbom, Aslan, Sarı Kırmızılılar,
Avrupa Fatihi

Založen

30.10.1905

Stadión

Türk Telecom Arena (kapacita 52,652)

Předseda

Ünal Aysal

Manažer

Fatih Terim

Soutěž

Süper Lig

2012-13

Süper Lig, 1. místo

Na letošní Emirates Cup si domácí nepozvali žádné nazdárky a po utkání s vicemistrem Itálie nás čeká mistr Turecka. Galatasaray je nejúspěšnější turecký klub, získal již 45 domácích trofejí a v roce 2000 k nim přidal i Pohár UEFA a UEFA Supercup.

Galatasaray SK sdružuje větší množství sportovní týmů v různých odvětvích nejznámější je zřejmě právě fotbalový klub, následovaný basketbalovým týmem. Málokdo asi ví (a já to vím asi třicet minut), že mají například i tým bridge. Na víc se mne neptejte, ale letos vyhráli titul mistra Istanbulu. Vraťme se radši k fotbalu.

Náš soupeř získal poslední titul prakticky stylem „start-cíl“, na první příčce se uhnízdil ve třetím kole a už na ní zůstal. Na druhé místo Fenerbahce si postupně vypracoval náskok, který v konečném účtování činil deset bodů. Má tak jistou pozici v zákaldní skupině Ligy mistrů a jistě by si v Istanbulu rádi zopakovali minimálně loňské čtvrtfinále.