Wenger nominoval sestavu pro Memorial Cup

 

Arsenal začíná svůj předsezónní program v sobotu, kdy se účastní Markus Liebherr Memorial Cupu – na tomto turnaji si zahraje tým, který je složený z nadějných mladíků a zároveň ze zkušených hráčů.

Gunners se utkají s nováčkem Premier League Southamptonem a Belgickým Anderlechtem, s každým odehrají 45minutový zápas. Tým Arséna Wengera hraje úvodní zápas turnaje v 19:45 proti Anderlechtu a svůj druhý zápas odehraje v 21:00 proti domácímu týmu – Southamptonu.

Arséne Wenger nominoval především mladé hráče, ale i přesto je v 23 členné nominaci Gervinho, Johan Djourou, Marouane Chamakh, André Santos, Francis Coquelin a Kierran Gibbs.

Žádný z účastníků EURA není nominován, protože se k týmu připojí až příští týden, protože mají prodlouženou dovolenou.

Ale fanoušci, kteří se chystají na zítřejší turnaj, budou mít šanci vidět zpět v červených barvách navrátilce z hostování. Za Arsenal nastoupí mimo jiné i Kyle Bartley (Rangers), Vito Mannone (Hull City) a Henri Lansbury (West Ham).

Za Arsenal dále nastoupí některé vycházející hvězdy, jako například nizozemský záložník Kyle Ebecilio, švědský teenager Kristoffer Olsson a německá hvězda Thomas Eisfeld.

/arsenal.com/