Arsenal se intenzivně zajímá o Squillaciho – Aktualizováno


Sébastien Squillaci, stoper Sevilly, má, podle všeho, velmi blízko přestupu do Arsenalu.

Informace přinesla vcelku seriózní francouzská stanice Canal+. Všemu nahrává fakt, že Squillaci byl v dnešním zápase Ligy mistrů proti Braze vynechán ze sestavy, aby se tak předešlo pravidlu, kdy hráč nesmí v jednom roce nastoupit v evropské soutěži za dva různé kluby, což buď výrazně sníží jeho cenu nebo o něj přestane být zájem.

Sébastien Squillaci je zkušenný, třicetiletý stoper, který má na svém kontě dvacet startů za francouzskou reprezentaci. Sevilla by byla ochotna jej pustit za rozumnou cenu, protože hráči zbývá rok do vypršení stávajícího kontraktu.

Pokud by byl přestup dotažen do konce, pak by byl, podle informací serveru younggunsblog.co.uk, Havard Nordtveit uvolněn na hostování.

Aktuální informace: Sevilla na svých stránkách oficiálně potvrdila, že Arsenal předložil nabídku na přestup. Oba kluby se tak musí domluvit na ceně, která se pohybuje někde kolem 6-7 milionu liber. Vypadá to, že se věci daly rychle do pohybu. Oba kluby mají snahu se domluvit a pokud vše půjde hladce, může se Squillaci objevit v soupisce na utkání proti Blackpoolu.


/metro, youngguns canal+/