Arséne Wenger po zápase

Arséne Wenger po dnešním frustrujícím podvečeru novinářům řekl.

Na obdržené góly

Zklamání dne je, že jsme obdrželi dva laciné góly a v zápasech takovéto důležitosti to má špatný důsledek, hlavně sedm minut před koncem. Bylo to špatné. Byli jsme fyzicky vyčerpanější než oni.

Promarnili jsme šance na centrech, hlavně ve druhé půli.

Na trávník

Věřím, že pro Chelsea to bylo stejně těžké jako pro nás. Takový stadion si tak hrozný trávník nezaslouží. Je to k smíchu. Jeho kvalita byla tragická.

Na rotaci sestavy

Alex Song hrál mnoho zápasů a potřeboval pauzu. Nejsem si jistý, zda by odvrátil druhý gól, je to složité. Měli navíc výškovou převahu, kterou jsme se snažili dohnat Diabym.

Navíc Nasri byl minulý týden nemocný a vypadal unaveně. Hráli jsme na tři útočníky, Thea, Robina a Adebayora.

S osmi zápasy ve 24 dnech zkrátka nemůžete hrát stále se stejnými hráči.

O pozdních střídáních

Musíte si uvědomit, že zápas mohl jít do prodloužení, a my jsme hráli se dvěma hráči, kteří byli trošku vyčerpaní – o poločase Silvestre a Gibbs, takže pokud bych vystřídal dřívě, bylo by to, jako bychom hráli s 10 hráči.

Na Drogbu

Je to vítěz a skóruje v důležitých zápasech. Ulehčili jsme mu to. Nikdy se nezastaví a je pořád soustředěný. Podívejte se na množství gólů, které vstřelil v důležitých zápasech, je to velký hráč. Občas filmuje, ale je to vítězný týp hráče.

Na výkon Fabianskeho

Pošramotí mu to sebevědomí, protože se bude cítit trochu vinen, ale nemůžete obviňovat jednotlivce. Musíme se zvednout proti Liverpoolu.

Je to ale stále výborný brankář, nicméně tenhle zápas si nedá za rámeček.

Na bitvu v záloze

V záloze to dnes bylo velmi tvrdé a nám chyběla naše obvyklá lehkost. Terén nám také moc nepomohl. Cesc se snažil seč mohl, ale bylo to rozkouskované.

Na střídání Robina van Persieho

Byl to problém s tříslem. Nevím jestli bude na zápas proti Liverpoolu fit, nemluvil jsem zatím s lékaři.

Na výkon Walcotta

Theo byl dnes stále hrozbou. Pokaždé vám dá naději, že může dokázat něco speciálního. Jako hráč se vyvýjí velmi dobře. Trápí obránce a střílí góly. Na jeho věk je to dobré znamení.

Na krok kupředu

Máme před sebou větší cíle, Ligu mistrů a také ligu. Chceme si udržet 4. místo. Máme velké cíle.

/arsenal.com/