Arshavin bude přestaven na Emirates Stadium během dnešního zápasu!

Alespoň to si myslí seriózní stránky goonerforum a jejich zdroje…

Co víme o této sáze nového?

Dnes byl zdroj z goonerfora (má jít o britského novináře) přítomný na předsezónním tréninku Zenitu v Dubaji a zeptal se manažera Dicka Advocaata, zdali by bylo ok vyfotit si Arshavina při tréninku, a Holanďan mu na to odpověděl: „Ne, už totiž není součástí tohoto týmu.“ Na otázku, kde tedy teď hraje, manažer odpověděl: „To mě nezajímá, už není mým hráčem.“

Zhruba ve stejný čas vyslal do světa SSN reportér informaci, že Arsenal získal pracovní povolení pro Arshavina, to ale bylo později popřeno samotným Wengerem.

Nicméně krátce na to obletěl internet rozhovor s Wengerem, v němž říká, že přestup MUSÍ být uzavřen před zápasem s WHU. Dnes také vyšel na arsenal.com článek, v němž Arséne vysvětluje, proč chce ruského hráče na Emirates přivést.

Navíc se po britských fórech jako oheň šíří zpráva, že Arshavin odletěl z Dubaje ve 20:00 tamního času do Londýna, aby dnes mohl projít zdravotními testy a podepsat kontrakt, který by mu zaručoval 70,000 liber týdně.

Pokud vše půjde podle plánu, Arshavin by měl být představen publiku před zápasem či o poločase utkání s West Hamem, a měl by obdržet dres s číslem 23.

Vše nasvědčuje tomu, že tato sága je úspěšně za námi, a my se budeme už moct zase věnovat pouze fotbalu…