Arshavin na svém webu o zápase na Craven Cottage

Arshavin.eu : před zápasem jste řekl, že utkání bude hodně složité

AA : nemýlil jsem se, hrálo se těžko. Jsem spokojený, že jsme zvítězili. Zvláště chci vyzdvihnout gólovou kombinaci, prostě výborná. Potom jsme mohli inkasovat, ale skvěle sehrál náš brankář. Je to chlapík. Vítězství je důležité, jdeme výš, plus tři body….

Arshavin.eu : Andrej, jako obvykle jste svými přihrávkami přiostřil hru kanonýrů, a…..

AA : mohl dát gól? V tom momentu jsem jako by vše udělal dobře, ale na míč jsem nedosáhl. Měl jsem jen jedno přání – přistoupit k míči rychleji než protihráč. Uspěl jsem, ale dostal jsem se „pod míč“, který potom letěl nad branku. Nyní už nemá význam to hodnotit, hlavně že Arsenal zvítězil. Před námi je utkání Ligy Mistrů, ke kterému přistupujeme s dobrou náladou….

Arshavin.eu : soupeř Vám někoho připomněl? 

AA : ano, už jsem o tom hovořil před zápasem, Fulham něčím připomíná permský „Amkar“. Nebezpečný, „kousající“ tým. Dobře organizovaný. Nenechá Vás hrát. I když, o dnešním zápase se to nedá říct.

Arshavin.eu : v Londýně je taková malá Perm? (přístavní město na řece Kama na samém východě evropské části Ruské federace, poblíž pohoří Ural, pozn.P.)

AA : malá oblast okolo Chelsea

Arshavin.eu : v Rusku jsou všichni v obavách, je kapitán „sborné“ zdráv? 

AA : bolest nyní nepociťuji. Měl jsem velmi dlouhou herní přestávku. Proto nejsem tak jistý ve všech pohybech. Věřím, že se vše brzy naladí. Budu se opakovat – není bolest, proto se dívám do budoucnosti optimisticky.

/arshavin.eu/