Arshavin odpovídal na svém webu …

 

Andrei po čase zase odpovídal na otázky čtenářů svého webu…


DmitriLA

Andrei, v Británii často hrajete na křídle. Zajímalo by mně, jak často hrajete s jasnými úkoly? A co si myslíte o své rychlosti? Jednou jste řekl, že Messi běžel rychleji – myslel jste to vážně nebo jste si dělal srandu? Vždycky jsem myslel, že jste dost rychlý.

Arshavin: V podstatě vždy, když hrajete v obraně, tak máte přiřazený nějaký úkol: sledovat konkrétní hráče, ale pokud jde o útok, mám rád úplnou svobodu, možnost improvizovat, hrát tak jak chci. Co se týče mé rychlosti, tak je velmi vysoká. Pokud jde o Messiho, tak to nebyl vtip, on je opravdu rychlý hráč.

 

vikafly7

Andrei, vážíš si modelů, kteří předvádí oblečení?

Arshavin: Vážím si jejich práce. Být modelem není snadné, obzvlášť dobrým modelem.

 

LesiaCRonaldo

Co si myslíte o Davidu Beckhamovi?

Arshavin: David Bekckam je hvězda – všichni ho znají. Ve skutečnosti ho lidé znají už nejen jako fotbalistu. Pokud jde o jeho fotbalové dovednosti, tak je jeden z nejlepších.

 

John

Kolik gólů dá Andrei Arshavin za Arsenal, když by mu bylo poskytnuto 150 asistencí? Odpovím si sám: třikrát více!

Arshavin: Pojem asistence znamená, že jeden skóruje po průchodu toho druhého. Proto odpovím 150 gólů, i když, no budu skromnější – 148, jednou či dvakrát budu zfaulován a nebudu moci skórovat.

 

Andrey1245

Chci se zeptat, jaký je problém v ruském fotbale? Proč tolik hráčů nechce zůstat v našich nejsilnějších klubech. A co Vás přimělo přestoupit do Arsenalu?

Arshavin: Musíme pracovat na výchově našich mladých hráčů, ale to vyžaduje dobré podmínky a ty prakticky nemáme. Proto by měla  nastat tato změna. Poté  uvidíme spoustu nových ruských hvězd. Pokud jde o druhou otázku: Nevím, kdo o tom mluvil. Podle mého názoru je naopak jen velmi málo přestupů do silných evropských klubů.

3 otázka: Chtěl jsem hrát na vyšší  úrovni v zahraničním klubu.

 

Arsenal push88

Kdo je podle tebe tvůj největší konkurent v sestavě? PS: Přeji ti hodně štěstí a hlavně zdraví.

Arshavin: Neexistují žádní špatní hráči v Arsenalu. Tým má mnoho útočníků, kteří mohou hrát jak na křídle, tak ve středu. Proto je konkurence velká, která se očekává. Platí zde sportovní princip: Čím silnější konkurence, tím lépe budete hrát.

 

egor5

Andrei, jaký je to pocit vstřelit gól?

Arshavin: No řekněme, je to jako mít rád zmrzlinu.

 

Timur47

Andrei, dobrý večer. Četl jsem někde, že jste bydlel v Demiana Bednogo Street. Pokud ano, kdy to bylo? Já jen, že tam bydlím.:-)

Arshavin: Moje babička tam bydlí. Takže jste mě tam mohl vidět 28 července 2009. Společně s Pepsi jsme tam otevřeli mini-fotbalové hřiště v sousedství, kde moje babička žije. Často za mnou také jezdí do Londýna.

 

Demid12342124

Ahoj Andrei. Je mi 16 let a hraji fotbal jako amatér. Co si myslíte, že je mnohem důležitější pro fotbalisty (rychlost, technika, kop…)

Arshavin: Vše, co jste již zmínil a ještě bych přidal rychlé rozhodovaní.

 

12345678910

Byl jste jako kluk hubený nebo tlustý?

Arshavin: Průměr.

 

/přeložil uživatel peater8/

/www.arshavin.eu/