Arshavin po zápase s AZ Alkmaar

Andrei Arshavin se na svém webu rozpovídal o včerejším zápase Champions League

Arshavin.eu : Andrei, pohovořte o zápase.

AA23 : odehráli jsme dobrý zápas, realizovali své šance a využili jsme převahu, kterou jsme zaslouženě měli po celých 90 minut. Arsenal dal čtyři pěkné branky. Tento postup nám umožnil s jistotou stanout v čele naší skupiny. Nyní musíme zvítězit v dalším utkání.

Arshavin.eu : v Premier League?

AA23 : chceme vítězit v každé soutěži. Jestli se tak stane v příštím utkání naší skupiny, myslím, že nám to umožní provést nějakou rotaci v sestavě. Možná, tehdy Arséne poskytne některém hráčům odpočinek. Jiní zase se budou moci předvést.

Arshavin.eu : dnes debutoval Samir Nasri, který se nedávno vrátil po zranění. Vstřelil branku po té, co jste se vypořádal s protihráči ve středu hřiště a nahrál mu do gólové pozice.

AA23 : Samir vstřelil branku a já z toho mám radost.

Arshavin.eu : ve Vašem hlase zní optimismus. Andrei Arshavin a Samir jsou přátelé?

AA23 : komunikujeme spolu dobře.

Arshavin.eu : a s Diabym, který dal dnes gól také po Vaší přihrávce?

AA23 : nikdy jsem se s ním nestřetl. Zdá se mi, že v našem týmu je dobrý kolektiv.

Arshavin.eu : dobře, vrátíme se zápasu. Na samém závěru prvního poločasu, za stavu 2-0, Arsenal vhazoval aut. Arshavin podniká dva čilé výpady. Odtrhl jste se od svých „ochránců“, ale nedostal jste přihrávku, hra byla ukončena píšťalkou rozhodčího. Litujete toho?

AA23 : v každém zápase se snažím hrát. K této epizodě? Víte, nesledoval jsem čas, jenom jsem chtěl, aby padla další branka ……… a co je nového u Vás?

Arshavin.eu : v Petrohradu napadl sníh.

AA23 : ano?! Blahopřeji. U nás v Londýně ještě ne …….