Arshavin po zápasech Emirates Cup

V zápase s AC byl AA23 duchovním otcem gólu Chamakha, celkově hodnotil své víkendové vystoupení pozitivně.

Arshavin.eu : Andrei, jak se dnes hrálo?

AA23 : myslím, že zápas to byl zajímavý, bojovalo se. A v podstatě se jednalo o přátelský zápas. Ale oba týmy ukázaly charakter, v některých chvílích hráči hráli až tvrdě. Byl to boj, byly souboje, ale soupeři se k sobě zachovali uctivě, když každý dal po jednom gólu.

Arshavin.eu : Arséne chtěl po Vás vítězství za každou cenu?

AA23 : ne, to ne. Neměli jsme takový úkol. Nyní je nejdůležitější se dobře připravit na sezónu, vidět hráče v akci.

Arshavin.eu : jak byl tým přivítán doma?

AA23 : velmi dobře, bylo příjemné sledovat reakce diváků. Přijali nás velice mile.

Arshavin.eu :  dnes jste hrál v novém dresu a nových kopačkách.

AA23 : dresy jsou nádherné, kopačky? Zatím v pohodě.

Arshavin.eu :  a jak zápas s Celtic?

AA23 : dnes jsme zvítězili po zásluze. I když, byl to zápas dvou různých poločasů. Z počátku zápasu jsme měli převahu, vstřelili dva góly, první dokonce ve třetí minutě. Po té, co by stav 3-0, nevím, co se stalo s týmem. Možná jsme podlehli uspokojení, možná velké množství fanoušků soupeře hnalo tým dopředu, prostě soupeř začal mít ve druhém poločasu šance. Štěstí, že realizovali jen dvě.

Arshavin.eu : Arsenal měl ve druhé půlce také šance, diváci si jistě vzpomenou na Vaši přihrávku patičkou do volného prostoru.

AA23 : je to možné, ještě že Celtic nedal penaltu. V zásadě to byl veselý zápas. Turnaj je u konce, je ukončena další etapa sezóny. Práce pokračuje. Před námi je away zápas ve Varšavě a už za týden začíná Premier League. A s Liverpoolem.