Arsenal zacílil na dalšího mladíka, Wolfsburg přemýšlí o Rosickém

Arsenal vstoupil do řad zájemců o služby mladíčka Nianga. Francouz M’Baye Niang se v poslední době stal dalším hitem na přestupovém trhu teenagerů.

Šestnáctiletý útočník hraje za první tým Caen a je v hledáčku Realu Madrid, Liverpoolu, Tottenhamu a Manchesteru City. Real Madrid už údajně nabídl přestupní částku Ł10m s možností zpětného hostování. Arsene Wenger sleduje vývoj kolem Nianga a požádal své pozorovatele, aby jej průběžně informovali o situaci.

Mezitím vyjádřil Wolfsburg svůj zájem o záložníka Arsenalu Tomáše Rosického. Jeho kariéra v týmu Kanonýrů byla zatím lemována zraněními a ani v této sezóně nemusí být zcela přesvědčivě první volbou na místě ve středu zálohy.

Bolton a Tottenham se chystají tento víkend sledovat nadějného záložníka Millwallu
Liama Trottera. Již minulý víkend byl 23-letý středopolař pod drobnohledem skautů z Arsenalu při sobotní porážce Millwallu na hřišti Southamptonu.

(Daily Mail)

Vizitky zmiňovaných hráčů:

M’Baye Niang

Narozen 19.12.1994, francouzský hráč se senegalskými kořeny. Přes svůj věk má za sebou již 7 startů v Ligue 1 a dokázal se třikrát gólově prosadit. Nastoupil za francouzské reprezentační výběry U16 a U17. V průběhu července tohoto roku se objevili informace, že v seniorské reprezentaci by se rád objevil v dresu Senegalu a byl dokonce nominován pro zápas s Marokem. Na počátku srpna Niang všechny tyto pověsti popřel a uvedl, že je odhodlán reprezentovat Francii.

Liam Trotter

Anglický záložník narozený 24.8.1988 v Ipswitchi je důrazným záložníkem. Většinu své dospělé kariéry v týmu Ipswitch Town strávil na hostování, v loňském roce proto podepsal dvouletý kontrakt s Millwallem. Zatím nastoupil v 38 zápasech a vstřelil 9 branek. V sezóně 2004/2005 vyhrál s Ipswitch Town Youth FA Cup.