Atlético Madrid neuspělo s nabídkou na Ebouého

Agent Emmanuela Ebouého tvrdí, že Atlético Madrid neuspělo s nabídkou na jeho klienta, a že Arsenal se nyní snaží prodloužit hráčův kontrakt.

Eboué zatím prožívá celkem náročnou sezónu. Od části fanoušků Gunners je totiž pod neustálou vlnou kritiky za své výkony, což rezultovalo v ono „slavné“ bučení na konci ligového střetnutí s Wiganem. Hráč z Pobřeží Slonoviny už v této sezóně díky zraněním Theo Walcotta a Tomáše Rosického nastoupil k 16 utkáním.

V roce 2006 byl mezi 10 nejlepšími v anketě FIFA o nejlepšího obránce sezóny 2005/2006. Nyní ale působí na postě pravého záložníka, a i nadále prý přitahuje zájmy jiných klubů.

Agent 25-letého hráče, Franjo Vranjkovic, tvrdí, že Arsenal odmítl oficiální nabídku Atlética Madrid, kterou před několika dny obdržel.

„Mám k dispozici fax od klubového ředitele Arsenalu, Kena Friara, který mi napsal, že je žádné nabídky na hráče nezajímají, protože chtějí, aby zůstal na severu Londýna.

Potom mi zavolal Arséne Wenger, který mě pozval do Londýna, abychom započali vyjednávání o nové smlouvě, takže nevidím žádnou možnost, že by můj klient mohl z Arsenalu odejít.“

/setanta/