AW: Před utkáním s Portem provedu v týmu změny

Arséne Wenger připustil, že před zápasem Ligy Mistrů proti Portu udělá v kádru jisté změny.

Francouzský manažer, který od tohoto týdne trénuje Arsenal již “nešťastným“ 13.rokem odmítá prohlášení odborníků, že přesvědčivá vítězství jeho týmu v zápasech proti Blackburnu a Boltonu vedla k podcenění našeho sobotního soupeře, tedy tým z Hullu. Místo toho viní z porážky nedostatek vysokých hráčů v kádru londýnského klubu.

„První gól vstřelil soupeř kvůli tomu, že jsme Giovanimu poskytli dostatek času a prostoru, a u toho druhého jsme nebyli dostatečně důrazní. Myslím, že hlavní problém naší defenzívy tkví v nedostatku vysokých hráčů, nežli v nedostatku kvalit. Musíte si uvědomit, že bránit nemají za úkol jenom střední obránci, ale celý tým, a v tom jsme v sobotu poněkud pokulhávali.

Možná si hráči v podvědomí mysleli, že to, co předváděli, bylo dostatečné. Ale hráče z toho neviním, takové věci se prostě stávají, obzvlášť když jste právě přesvědčivým vítězstvím vyhrál dva poslední venkovní zápasy. Viním hráče z toho, že se jim nepodařilo skórovat v průběhu první půle, pak se nám sice podařilo vstřelit branku na začátku té druhé, ale neměli jsme se spokojit pouze s jednogólovým vedením.

V týmu určitě před úterním zápasem provedu nějaké změny.“

/arsenal.com/