AW po zápase s Bayernem

Arsene Wenger včera po debaklu s Bayernem odpověděl pouze na tři otázky. Tady jsou jeho odpovědi.

O zápase…
Byl to zvláštní zápas, protože jsem měl  pocit, že v prvním poločase jsme hráli celkem dobře. Měli jsme pár slušných šancí před koncem první půle. Poté jsme dostali několik ran. Nejdříve se zranil Koscielny a poté jsme inkasovali dva góly v 53. a 56. minutě. Při druhém gólu nás nechali na holičkách, protože jsme měli kopat roh. Měli jsme v šestnáctce pět hráčů a když Bayern rozehrál, byly na hřišti dva míče. Po třetím gólu jsme se psychicky úplně rozsypali a ztratili jsme naši organizovanost. Zbylých 25 minut už byla úplná noční můra. Nedokázali jsme na průběh vůbec zareagovat.

O tom proč mělo střídání Koscielného takový vliv…
Kdyby to šlo, tak bych byl rád, kdyby Koscielny zůstal na hřišti. Je těžké změřit, jak velký to mělo účinek. Musíme se s výsledkem vyrovnat. Bez ohledu na to, co řekneme, otočí se to proti nám způsobem, který nám uškodí, protože jsme dnes večer zažili extrémně špatný zápas.

O tom proč hráči vypadali psychicky vyčerpaní v tak důležitém zápase…
Myslím, že bylo těžké skousnout góly z 53. a 56. minuty. Ztratili jsme naši organizovanost a středního obránce. Po třetí brance to způsobila kombinace mentality a organizace. Před tím jsme je drželi na uzdě celkem slušně.

/Arsenal.com/