AW po zápase s Derby

Adebayor je ted silný, je opravdu jako lev

 

 

 

 

 

Další dobrý výsledek

"Cítím, že jsme odehráli težký zápas v Champions League a dnes jsme se na zápas dobře zaměřili. I když to vypadalo na jednoduchý zápas, dobře jsme se soustředili na svou hru. Citím, že sledovat takový zápas je skvělé, protože hráči si nemyslí "OK je to jednoduchý zápas" a začali být vic individualní. Hráli skvělou kolektivní hrou, mužstvo znamená business, víte? Nejsme tady, abychom se chlubili, chceme společně něčeho dosáhnout.

 

Hattrick Adebayora… 

Fyzicky vypadá silný, vidíte že v mnoha svých šancích do kterých se dostane využije své tělo. On je opravdu jako lev. Má obrovskou sílu která z něj vychází, v podstatě takový byl i dříve, ale teď je klidnějši při zakončování.

 

Střídání Fabregase

"V poločase měl menší problém s lýtkem. Zápass se chýlil ke konci a já ho chtěl vystřídat, ale on viděl že ho chci střídat tak se rychle dostal do šance a dal gól. Je to úžasné protože vám to řekne jak moc psychicky podpoří hráče vstřelení takového gólu, protože pokud v dalších šesti zápasech nevstřelí gól, už se nebude o takové střely pokoušet.

 

Utvrzení vedoucí pozice v Premiership… 

 

"Ano samozřejmně, ale hráli jsme šest zápasů a z toho čtyři doma. Jsme si vědomi, že příští víkend to bude jiný test. Tuším, že příští týden jedeme na West Ham, takže musíme jít od zápasu k zápasu a pokusit se stále zlepšovat. Vyhráli jsme přesvědčive nad Tottenhamem, mohli jsme vyhrát v Blackburnu, takže uvidíme jak to půjde dál"

 

Walcottův výkon… 

 

Hrál na něj obránce, který mu nedal žadný prostor, v prvním poločase bojoval o to aby si našel nějaký prostor. V druhém poločase bojoval více sám sebou, protože sem mu řekl aby si do středu chodil víc pro balóny. Když začal opuoštět křídelní prostory, Griffin, Který má spoustu zkušeností, mu nedal žádný prostor. Ale nehrál dnes jen chvilku. Napřiklad viděli jste Diabyho, když střídal v minulém zápase měl těžký zápas – dnes to bylo uplně o něčem jiném. Spojuju to s faktem, že delší dobu nehrál.

 

Derby County…

 

Oni odehráli dobrý zápas doma proti Newcastlu, takže si myslím že je to stálo hodně energie a možná byli dnes trochu vyčerpaní z toho zápasu. Zachrání se v lize s jejich domací formou. Samozřejmně musí získat nějaké body i z venkovních zápasů, ale v podstatě se musí soustředit na své domácí zápasy pokud se budou chtít udržet v lize.

/ arsenal.com/