Bacary Sagna se stal otcem

  

Snad žádný hráč Arsenalu se letos nenadře víc než Bacary Sagna.

Přestože na jeho postu může alternovat i Emmanuel Eboue, Bacary se po odchodu Justina Hoyta do Middlesbrough a jeho bratra Gavina na hostování do Watfordu stal naprosto jasnou jedničkou na pozici pravého obránce. Francouzský reprezentant se objevil ve všch dozavadních utkáních v roce 2009, a i v jiných ohledech se zdá, že právě tento kalendářní rok pro něj bude výjimečným.
 
Věrohodné zdroje totiž uvádějí, že Sagnova manželka těsně před utkáním s West Bromwich Albion přivedla na svět prvního syna njelepšího pravého obránce loňského ročníku Premier League.
 
„Bac“, jak je populární smíšek přezdíván spoluhráči, je tedy nyní otcem, ovšem nezdá se, že by to mělo jakýkoliv vliv na jeho výkony na Emirates. Záplavu plenek i zápasů zvádá prozatím na výbornou.
 
Prvně o přírůstku do Bacaryho rodiny věděli pouze spoluhráči, ovšem Sagna odtajnil radostou zprávu pro klubový TV kanál. Motivem pro dotaz se stala oslava gólu mezi Tourem, Arshavinem a právě Sagnou během druhého poločasu zmíněného utkání s West Brom. Trojice totiž předvedla mezi fotbalisty populární kolébku, používanou pro oslavení potomka některého z hráčů.
 
„Ano, toto gesto patřilo mému čerstvě narozenému synovi,“ přiznal nakonec Bacary.
 
Malý capart tak určitě obránci Arsenalu trochu více zaměstnal volný čas, ovšem Sagna si je plně vědom své zodpovědnosti. A co víc, vede svého syna jako prvotřídního Goonera.
 
„Samozřejmě jsem unaven, ovšem takový je život. Vidět toho kluka je přece krásné. Bylo to však náročné období a musím vyjádřit velký dík svojí ženě.“

„A co se týče mého syna, už jsem mu samozřejmě koupil vlastní dres,“ zakončil s úsměvem Bac. 
 

/arsenalspot.wordpress.com/