Barazite chce jednat o své budoucnosti

 

Nacer Barazite se chce během předsezónní přípravy setkat s Arséne Wengerem. Důvodem jednání má být vyjádření Bosse k hráčově budoucnosti po té, co se Holanďan uzdravil po operaci ramene.

 

Po ročním hostování v Derby County (sezóna 2008-2009) si dělal mladý nizozemský útočník naději na účast v prvním týmu The Gunners. Dobrá hra a vstřelená branka v přípravném zápase s Barnet tuto naději posílily. Nacer však nebyl nominován na letní kemp do Rakouska a tak se musel za celou uplynulou sezónu spokojit s jedním vystoupením v dresu prvního týmu a to v zápase s West Bromwich Albion, když odehrál 20 minut. Po té si během reprezentačního srazu zranil rameno, rozhodl se pro operaci a ta ho na 3 měsíce vyřadila ze hry.

 

Zdá se, že Nacera nemine další hostování. Stále více se hovoří o španělské Salamance. Před finálním rozhodnutím se chce ale Barazite dozvědět více o tom, jaká je jeho role v budoucích plánech Arsenalu. V červenci mu budou scházet již jen dva roky do konce jeho smlouvy s týmem z Ashburton Grove a je zřejmé, že po vyléčení ramene bude pro hráče následující sezóna ta rozhodující.

 

Obdobná situace je i s obráncem Nordveitem. Oba hráči budou pravděpodobně prověřeni v předsezónní přípravě a následně se vedení klubu rozhodne, zda jsou již připraveni na hru na nejvyšší úrovni či zda musí jít dále na hostování.

 

 

/Young Guns/