Blog čtenářů : Jirka Soler4

 

 

 

BLOG vyjadřuje osobní názor autora, článek nebyl redakcí upravován. Redakce gunners.cz nenese za údaje, uvedené v tomto blogu, žádnou odpovědnost.

 

 

 

Než začnu, chci se omluvit za případné slohové nedostatky.

 

 

Neustále mě vytáčí příspěvky nejmenovaného ,,fanouška“ v komentářích, nechápu, jak si může někdo, kdo zřejmě fandí Arsenalu ještě kratší dobu než já (je mi 15 takže nejsem žádný pamětník) napsat, že vidíme Wengera jako nějakého fotbalového pánaboha a že si nejsme schopni přiznat jeho (ne)taktickou vyspělost. Pane, pokud to nevíte, tak tento muž vyhrál (jen za tu dobu co je v AFC) 4x FA cup a 3x EPL z toho jednou nebyl poražen ani jednou za celou sezonu, z toho soudím, že asi nebude tak ,,hloupej“. Nemyslíte?

 

 

A k té jeho (ne)vyspělosti. Je pravda, že se občas (nebo i více občas) stane obětí menší (nebo větší) chybičky, ale to se stává i v těch ,,lepších rodinách“. Já osobně souhlasím s předchozím článkem (blog DaemonAllburna ZDE),  že je chyba hlavně v hlavách hráčů. To, že běží Jack na Evru a místo toho, aby ho zkusil obejít 1na1, tak se raději na půlce zastaví a nahraje do obrany. A to je ten důvod, proč neporážíme týmy z Big4 (no teď snad jen Big3).

 

Další ,,chybička“ je v obchodech……K čemu to, že jsme ,,nejplusovější“ z velkých týmů, když za to kupujeme mladé, aby za 2-3 roky odešli za stejnou sumu. Např. Havard Nordveit přišel za 1,7milionu a v lednu odchází za stejnou cenu do Německa a jaká to byla sláva, když přicházel budoucí stoper No.1 v Arsenalu. K čemu je nám japonský dorostenec, ten taky během nejbližších let nezazáří (alespoň to neočekávám). Všechno by vyřešil jeden dražší přestup a nemusí to být žádný namyšlený bohatýr typu Tevéz nebo Balotelli. Stačil by střelec ,,vlků“ Edin, nebo Lukaku. Ale toto se nikdy nestane už jenom z toho důvodu, že VfL resp. Andrlecht je za 15milionů (asi maximum co Gunners nabídnou) nepustí. Taky, kdo by pustil, když je tady Manchester City potažmo Real.

 

 

Navíc ten tým, co loni bojoval o titul, se dá pojmenovat ještě jinak než Arsenal a to Fabregas…. A proč nás náš kapitán netáhne i letos? Já mám takové podezření, že ukazuje Wengerovi, ať ho co nejdřív pustí ,,domů“ (do Bar*elony). A můj názor je takový, než aby hrál, tak jak hraje, tak ať odejde a pošle za sebe slušných 40 – 50mil. Za které by mohl přijít např. výše zmíněný Džeko.

 

 

Taky tady nebudu psát dlouhé úvahy o tom, zda by měl hrát Gibbs nebo Gael, Theo nebo Andrej nebo Djourou nebo Koscielny, protože je to podle mě zbytečné.

 

 

Podotýkám, že toto je čistě můj názor a vím, že mi spousta lidi řekne, že jsem kdovíjaký ,,blbec“, ale zároveň doufám, že se najde nějaký jedinec, kdo mě podpoří.

 

 

Díky za pozornost

 

 

Jirka Soler 4

 

 

 

Zájemci o zveřejnění blogu, prosím využijte redakční e-mail : redakcegunners.cz@gmail.com