Blog : Exkluzivně: Můj pracovní týden

Pondělí – Nemám rád pondělí, ale pondělkem začíná všechno. Odjíždím do práce. S kolegy musíme pořádně promyslet novou strategii na víkend. První kolega navrhuje vsadit na totální ofenzívu a soupeře odzbrojit. Druhý kolega zase chce totální defenzívou soupeře dohnat k šílenství. Přichází vyrušení. Zavolal si mě šéf a hned na mě řve, že jsme minulí týden h*vno dělali a o víkendu se to pos*alo. Přesto dodává, že mi věří, a že mám pokračovat v dobré práci. Jak by ne, když tu mám smlouvu do roku 2014.

Úterý – Dneska jsem se nevyspal. Tchýně po náročném víkendu mě s manželkou celý večer terorizovali. Přijíždím do práce celý unavený. Dávám si sprchu, sepíšu úkoly a pošlu mého podřízeného, aby to udělal za mě. Usínám v kanceláři. Je 20.00 hod. přišel kolega mě oznámit, že musíme něco udělat s mojí tchýní a manželkou. Nemůžu si dovolit takhle spát v práci. Musíme pracovat.

Středa – Vyspal jsem se lépe. Tchyně šla na kafíčko k přítelkyni a já si vzal prášky na spaní, aby mě nemohla probudit.  V 10.00 se mám hlásit v kanceláři šéfa. Budeme hledat posily pro náš tým. Po osmihodinovém hledání a hádání jsme řekli, že náš tým je dostatečně dobrý a není jej potřeba posilovat. Možná si vytáhneme nějakého mladého. Konečně jsme se s kolegy dohodli na naší strategii. Prdíme na obranu a budeme vsázet pouze na naši ofenzivní sílu.

Čtvrtek – Ranní hádka s tchýní. Zjišťuji, že víkendový soupeř bude ve formě. Náš tým potřebuje nové náčiní.  Odjíždíme s kolegou nakupovat. Druhý kolega dohlíží na naši práci. Stanovujeme a plánujme taktiku přesně na minuty. Dohadujeme se na plánu B.

Pátek – Pořád nemáme plán B. Špatné. Musím vystoupit před lidi, kteří mě pořád fotí a natáčí a říct jim něco o své práci. To bude zase řevu od šéfa. Těm lidem se nelíbí zranění v našem týmu. Jako kdybych za tu nešikovnost mohl. Končí vystupování. Opět se dohadujeme na plánu B. Plán B pořád není a musí vyjít plán A. Tajně se vytrácíme s kolegy z práce. Musíme ještě něco dokoupit.

Sobota – dneska jsem pracoval jenom lehce a krátce. Snažím se chovat vzorně. Beru děti do ZOO.

Neděle – Nadešel čas. Zahajujeme s kolegy úvodní řeč a vrháme se na plnění plánu. Plán splněn. Jasná výhra. Děti jsou u rodičů, aby se na tu bídu nemuseli koukat. Zvlášť můj syn. Dcera o mé práci nemá ani ponětí. Nejspíš bude po mamince. Maminka je na návštěvě u příbuzných a její maminka úpí u nás ve sklepě. Nemá mě rušit při práci. Konečně !!!

Nezbývá než s kolegy zaplatit za Digi sport, otevřít lahváče, zapnout plazmu a vychutnat si nádherný přenos našeho Arsenalu. Sezona 2011 – 2012 je tu!!! Hodně štěstí….

 

 

špíča