Bordeaux: Chamakha nechceme, o jeho budoucnosti se rozhodne do konce týdne

Chairman Bordeaux Jean-Louis Triaud prohlásil, že se rozhodne o tom, do jakého klubu pustí Marouane Chamakha do konce tohoto týdne.

Marocký internacionál se zcela jasně vyjádřil, že chce klub z Ligue 1 opustit, o jeho služby projevují největší zájem Arsenal a Sunderland.

Z těchto dvou byl k získání 25-letého hráče blíže londýnský klub, nicméně, nyní se zdá, že z přestupu sešlo. Arséne Wenger totiž podal na hráče nabídku v hodnotě 7 miliónů eur, čemuž se vedení francouzského klubu vysmálo. 59-letý stratég ale uvedl, že nemá v žádném případě v úmyslu svou nabídku zvyšovat.

Nejpravděpodobnější se tak nyní zdá přestup do mužstva Black Cats, manažer Laurent Blanc se ale vyjádřil v tom slova smyslu, že svého hráče pustí pouze do „velkého klubu.“

Podle nejnovějších spekulací se do boje o útočníka Bordeaux zapojil i Blackburn.

Triaud je odhodlán situaci okolo svého hráče vyřešit co nejrychleji, pokud možno ještě před prvním zápasem nové sezóny proti Lens, který se odehraje v neděli.

„Uvítal bych, pokud by se všechno vyřešilo do konce tohoto týdne, “ pronesl Triaud v rozhovoru pro francouzský list L’Equipe.

Chamakh se po údajné nemoci opět připojil ke svému týmu, na střetnutí s Lens ale není ani nominovaný.

/skysports/