Boss : Diaby nám může pomoci

 

V souvislosti s tím, že kanonýři nemohou do konce sezóny využít žádného ze svých středních záložníků, věří Arséne Wenger, že Abou Diaby se ukáže jako velmi dobrým želízkem v posledních třech zápasech Premier League.

Francouzský reprezentant se na hřišti objevil po dlouhé době na 25 minut derby s Chelsea. A i přes to, že nastoupil po dlouhém zranění a na tak krátkou dobu, uklidnil střed hřiště a předvedl několik skvělých nahrávek.

Byla to zranění, která zabránila Diabymu hrát pravidelně celou sezónu. 25 letý hráč odehrál pouhá čtyři utkání a to vždy nastoupil z lavičky náhradníků. Boss ale věří, že po zranění Mikela Artety a Jacka Wilshera, Abou Diaby odlehčí Alexi Songovi, Ramseymu i Rosickému.

“Věřím, že Diaby může hrát podstatnou roli. Jsem trochu opatrný, protože odehrál pouze 25 minut, ale doufám, že nám v posledních třech duelech pomůže.“

Arteta bude chybět zbývající tři zápasy. Wenger po zápase s Chelsea poznamenal, že Mikel je typem hráče, jehož kvality se ocení, pouze když není k dispozici.

 

/arsenal.com/