Branka a hráč měsíce leden

Leden se blíží ke svému konci a s ním je tady i hlasování o nejlepšího hráče a branku za uplynulý měsíc. Kdo tedy dostane váš hlas?

O titul hráč měsíce leden se uchází celkem čtyři kandidáti.

  • Prvním je Alexandre Lacazette, který se potkal se slušnou formou. Hned na úvod roku se prosadil proti Fulhamu. Druhou branku přidal do sítě Chelsea a v úterý zakončil samostatný průnik v zápase s Cardiffem City.
  • Sead Kolasinac také svými výkony v lednu oslnil. V zápase proti Fulhamu si připsal asistenci na branku Alexe Lacazetta a v Emirates FA Cupu přispěl svým dílem k čistému kontu proti Blackpoolu.
  • Třetím nominovaným je Sokratis, který zářil v obraně a pomohl týmu k čistému kontu proti Blackpoolu a Chelsea.
  • Posledním do party je Aaron Ramsey, který odehrál skvělý zápas proti Chelsea a proti Manchesteru United si připsal úžasnou asistenci na gól.

Lednové hlasování o branku měsíce si téměř přivlastnil Alexandre Lacazette. Tři ze čtyř branek mají za autora právě jeho. Čtvrtou trefu má na svědomí Joe Willock.

Hlasovat můžete pro branky Alexe do sítě Fulhamu, Chelsea nebo Cardiffu City. V hlasování je pak druhá branka Joea Willocka do sítě Blackpoolu v rámci FA Cupu.

Své hlasy v této anketě můžete dát ZDE respektive ZDE.