Brown : Sol měl dostat červenou kartu

alt

 

Trenér Hull City Phil Brown je přesvědčený, že faul, kterého se dopustil Sol Campbell na Jan Vennegoor of Hesselinka při včerejším zápase na KC Stadium aspiroval nejen na žlutou kartu, ale spíše na předčasný odchod anglického obránce do sprch.

 

Zkušený Campbell způsobil ve 27. minutě situaci, v důsledku které se rozhodčí rozhodl nařídit pro domácí pokutový kop a současně stopera The Gunners „odměnit“ žlutou kartou. Ten samotný incident byl o to více kuriózní, že předtím postranní rozhodčí nepostřehl postavení mimo hru, ve které se nacházel sám faulem postižený Jan Vennegoor of Hesselink.

 

Anglický trenér Hull City naprosto nesouhlasí s rozhodnutím přijatým hlavním rozhodčím Andre Marrinerem a říká, že Campbell si zasloužil červenou kartu.

 

„Rozhodující okamžiky včerejšího zápasu proběhly rozhodně ve prospěch Arsenalu. Sol znemožnil našemu útočníkovi vstřelit gól, porušujíc při tom fotbalová pravidla, za což měl dostat trest v podobě červené karty.“


„Pokud jde o postavení mimo hru, dá se říci, že nebylo. Rozhodčí nezareagoval, takže nikdo se nenacházel v postavení mimo hru“, zakončil Phil Brown.

 

 

/Sky Sports/