Carabao Cup: Arsenal vyzve Liverpool

Arsenal v semifinále Carabao Cupu vyzve Liverpool. První zápas se odehraje 5. ledna na Emirates Stadium, druhý o týden později na půdě soupeře.

Druhou dvojici tvoří Chelsea a Tottenham.

Komentáře

  1. Lukendes_10 (karma: 7794) #1

    Ten Leicester su dobry tragedi takto zbabrat zapas proti slabej zostave L’poolu.
    Urcite budu riadne rotovat, ten program bude riadne nahusteny a nemaju nejak siroky kader. Hraju o titul + LM tak Klopp sa moze vysrat na nejaky carabao cup. Ved to uz urobil teraz len Leicester to odmietol ?‍♂️
    Verim v postup.

    |
    • Mr.Crown (karma: 285) #1

      Ještě se jedná o tom, že by se hrálo jen na jeden…kvůli covidu a nahuštěnému programu…

      |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Môžme byť radi. Klopp na tento pohár kašle. Taký Conte by tam dal plnú paľbu.

    |
  3. Avatar photo
    jakub (karma: 16296) #1

    Arsenal – Wolves 28/12/21
    Arsenal – City 01/01/2022
    Arsenal – Liverpool 4th or 5th Jan 2022
    Forest – Arsenal 09/01/2022
    Liverpool – Arsenal 11th or 12 Jan 2022
    Spurs – Arsenal 16/01/2022

    Na leden se fakt netěším. Doufám, že někdo dostane rozum a bude jen jeden zápas s Liverpoolem. K tomu AFCON, taky doufám, že někdo dostane rozum a posunou to na lepší termín.

    |
    • Pronger (karma: 3317) #1

      Tak holt pět zápasů budeme hrát každé tři čtyři dny, jsme v Anglii, kde máš velké kádry a počítá se s tím. Celou sezonu si jedeme lážo plážo, měli bychom umět se s tím porvat. Vše začíná teď od Norwiche, kde bychom třeba nemuseli muset nasadit totál plnou palbu jako doma s Wolves. Až teď se koukám, že Nottingham za čtvrt roku prohrál jednou, jsou sedmí v Championship. Navíc doma, šest dní volna před námi, z posledních čtyř zápasů třikrát doma budou. To bude hodně těžké.

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16296) #1

        Mě ani tak nejde o počet těch zápasů, větší problém mám s těmi soupeři, raději bych neměl 3 těžké soupeře ve dvou týdnech v podstatě. To se ještě bude hledat náhradní termín pro ligové utkání s Chelsea, protože původní utkání se mělo hrát v termínu kdy bude Chelsea na mistrovství světa klubů a pokud bychom náhodou postoupili do finále Carabao cupu, tak by se nám nejspíš posunoval i ligový zápas s Liverpoolem.
        I když vlastně ono se to nejspíš přesune tak jako tak, protože v tom finále bude Arsenal nebo Liverpool.

        |
  4. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    Dotaz. Vítězství Carabao Cupu nic neřeší ne? Není tam zajištění nějakého předkola EL nebo tak něco ne? Díky za odpověď. Nikde jsem to nedohledal.

    |
      • Avatar photo
        speedy (karma: 1691) #1

        Díky moc, takže i my bychom měli nedále stavět béčko i při případném postupu do finále. Ta případná zranění klíčových hráčů nám za to opravdu nestojí.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.