Chamakh : Každým dnem se stále méně cítím hráčem Bordeaux

 

Ze všech stran se na nás valí informace, kteří hráči mohou posílit Arsenal v letním transferovém období.  Zatím to však vypadá, že jediným, s kým můžeme skoro s určitostí od června počítat, je marocký útočník Marouane Chamakh.

 

Ačkoliv hráč oficiálně jakékoliv smluvní spojení s The Gunners popírá, neustále se objevují v médiích informace, které hráče od června spojují s Arsenalem. Situace tak trochu připomíná odchod Thierry Henryho, kdy o jeho odchodu věděli a mluvili všichni, ale ze strany klubu nebylo žádné potvrzení. A vypadá to tak, že do konce sezóny se ani žádného potvrzení spekulací o příchodu útočníka Bordeaux nedočkáme, londýnský klub zřejmě ctí gentlemanskou dohodu s hráčem a nechce komplikovat jeho poslední týdny v týmu.

 

Sám hráč se k celé situaci vyjadřuje takto :

 

„Slýchám informace, že jsem už podepsal kontrakt s Arsenalem. Ale musím to oficiálně vyvrátit.“

 

„Musím ale přiznat, že se každým dnem stále méně cítím hráčem Bordeaux“.

 

„Nic jsem ještě nepodepsal. Slibuji, že jakmile vám budu mít k tomu co říct, ihned to udělám. Pokud se něco stane, novináři to budou vědět první. Jsme spolu (s Arsenalem, pozn.P.) v kontaktu, jednáme, ale žádnou smlouvu jsme ještě nepodepsali“.

 

Vedení francouzského klubu má na celou věc však trochu jiný názor. Samotný prezident Bordeaux Jean-Luis Triaud se k celé záležitosti vyjádřil následovně :

 

„Je nutné přiznat, že nikdy není kouř bez ohně. Celé to čekání a mlčení, to je jen kouřová clona. Copak to není zvláštní, že najednou je o tom tolik informací z tak mnoha zdrojů?“

 

Skutečně, informací o tom, že Chamakh je již hráčem Arsenalu se vyrojilo v poslední době hodně. Novináři jdou ve svých „odhaleních“ až tak do hloubky, že už prozrazují podrobnosti smlouvy The Gunners s hráčem.

 

Marouane Chamakh údajně podepsal s Arsenalem 4 letý kontrakt na částku Ł10,6 miliónů, tedy hráč by pobíral týdně necelých Ł51 tisíc.

 

 

 

/různé, vlastní/