Clichy o odchodu Cunta

Den, kdy Cashley Cunt přestoupil do Chelsea si Gael Clichy náramně vychutnal. Vědel, že pokud si získá svými výkony důvěru Arséne Wengera bude to on, kdo bude číslem jedna na levé straně naší obrany.

 

" Když Ashley odešel byla to nejlepší věc, která se mi mohla stát."

" Odešel a jeho místo patřilo mně. Boss mi věřil, důkazem toho bylo, že nekoupil jiného levého obránce. Musel jsem odehrát několik zápasů a všem dokázat, že tam můžu hrávat. Chci být lepší než Ashley, protože mým cílem je být jedním z nejlepších obránců v historii klubu."

" Ashley byl symbolem Arsenalu, narodil se v Londýně a byl ( v té době) jediným hráčem, který prošel akademii, proto je pro fanoušky obtížné smířit se z jeho návratem. Pokud ho vypískají pochopím to. doufám, že se s tím vypořádá, protože to byl vždycky dobrý kluk. Především chci , aby nám fanoušci pomohli získat tři body. bude to těžké, ale potřebujeme je."

Gael přiznal, že se mu líbí život v Londýně a plánuje i po zakončení fotbalové kariéry zůstat v Anglii.

" Miluji Londýn, mám rád angličany, protože jsou to vnímaví lidé a zbožňují fotbal. Chci tady zůstat do konce mojí kariéry a plánuji se usidlit v Anglii natrvalo. Přemýšlel jsem co by se stalo, kdybych hrál za reprezentaci Albionu. Byla bylo skvělé věc, protože lidé tady jsou poblázněni do fotbalu. Začínám sledovat čím dál tím více anglických zápasu a uvědomují si co znamená pro naše fanoušky, když hrajeme proti Tottenhamu, Chelsea nebo WHU."

/arsenal-mania/