Co má společného Cole a Rosický?

 

Na první pohled nic, ale objevují se úvahy, že jeden druhému může stát v cestě.

 

Podle informací jednoho z nejlépe informovaných (o Arsenalu) novinářů, Johna Crosse, kanonýři stále usilují získat do svého týmu Joea Cole, ale než s ním podepíší kontrakt, chtějí, či vlastně musí zmenšit náklady na mzdy.

 

Jak? Samozřejmě prodejem některých hráčů. Je dost pravděpodobné, že před podepsáním Colea The Gunners prodají Eduarda či Tomáše Rosického, možná i oba. A nemají příliš času, o již bývalé křídlo Chelsea se intenzivně zajímá Manchester City a To*tenham.

 

Rosický tyto úvahy ihned dementoval, a to v rozhovoru pro idnes, kdy odmítl spekulace, že se o něj zajímají německé kluby. Tomáš byl podle všeho kontaktován Borussií, HSV a Kolínem a to pro to, že do médií prosákly informace, že Boss nevidí pro Tomáše v sestavě místo.

 

Sám Rosický přestup vyloučil s tím, že se soustředí na zahájenou přípravu s Arsenalem a o žádných kontaktech neví. Jeho manager Pavel Paska však byl sdílnější, zájem německých klubů potvrdil a záležitost prozatím uzavřel s tím, že pro Tomáše je prioritou Arsenal.

 

 

/různé zdroje/