Další sobotní novinky


Arsené chce přivést dalšího talentovaného útočníka Bafetimbi Gomise.

Manažer Wiganu se vyjádřil na adresu Bendtnera.


Bruce má očividně být za co vděčný Arsené Wengerovi.


Dnešek je, zdá se, ve znamení přestupních novinek. Tentokrát se jedná o příchod francouzského útočníka z mužstva St. Etiene

 

Bývalý hráč francouzské reprezentace do 17 let byl pozorován scouty Arsenalu, Newcastlu a skotských Rangers při bezbrankové remíze St. Etiene s Nyonem ve francouzské Ligue 1.

 

Útočník s vynikajícím zakončením je velmi často přirovnáván k hvězdě Chelsea, Didieru Drogbovi. Megpies měli vlastně ve skutečnosti Drogbu získat, poté, co je bývalý útočník Marseille rozstřílel v semifinále Poháru UEFA v roce 2004. Jeho výkon je natolik ´´zaujal´´, že ho chtěli okamžitě získat, ale v Marseille dali přednost ruským penězům.


 

Manažer Wiganu Bruce se vyjádřil v superlativech na adresu Bendtnera.


20-letý dánský útočník byl vloni na hostování v Birminghamu, tedy ve stejné době, kdy Bruce působil v roli manažera.

 

,,Když se podíváte na Nicklase, a jeho výšku přes dva metry, pomyslíte si, že mu musí být aspoň 26 let. Zapomínáte, že je to pořád ještě dítě. Byl ústřední postavou v Birminghamu, a to mu bylo teprve 18 let.

 

Je to vyjímečný útočník s obrovským talentem a se sebedůvěrou ve svoje vlastní schopnosti. Je hladový po úspěchu, což ho dělá ještě lepším hráčem.´´


 

Bruce má očividně být za co vděčný Arsené Wengerovi.

Manažer Wiganu Steve Bruce dnes vzkázal francouzskému manažerovi, že mu dluží láhev portského za to, že mu přenechal Wilsona Palaciose. Ten byl v Arsenalu na zkoušce, ale Wenger pro něj nemohl najít to správně místo v sestavě a tak se rozhodl přenechat hodnurského hráče Brucovi. Ten si ho přivedl do Birminghamu, a odtud také do Wiganu.

 

Bruce řekl: ,,Dlužím mu velkou službu za Palaciose. Koupím mu láhev drahého portského. Můžete vidět, že Palacios toho dokázal už hodně, a to jenom díky laskavosti Arsené Wengera.´´

 

Wigan a Arsenal se střetnou o víkendu v Premier League. Nechce Wigan zdvořile poděkovat snadným popuštěním tří bodů pro Arsenal?

{mos_fb_discuss:5}