Další dva mladíci do našich řad?

Kádr Arsenalu by měli posílit dva mladíčci, Brazilčan Wellington da Silva a Koké z Atlética Madrid…

Da Silva je 15-letý útočník, který učinil na Wengera ohromný dojem, když odehrál utkání výběru Arsenalu do 16 let.

Wellington vstřelil všechny branky londýnského klubu, který vyhrál 4-2. V současnosti je Silva zpátky ve své rodné zemi a k celku The Gunners se podle všeho připojí na začátku další sezóny.

Podle magazínu The People se Wenger chystá k nákupu dalšího zázračného mladíka, má jím být mladičký talentovaný Španěl z Atlética Madrid, Koké.

Koké, nebo celým jménem Horte Resurrection Merodio, už je s přestupem do Arsenalu spojován od listopadu. Na všech jeho zápasech ho totiž sledoval scout Kanonýrů, Francis Caggio.

Koké je tvrdě pro tým pracující defenzivní záložník, a je v současnosti kapitánem výběru Španělska do 17 let. Je to jeden z největších talentů v kádru Atlética Madrid společně s jinou vycházející hvězdičkou Kekem.

Tento Španěl také pravidelně nastupoval za reprezentační výběr své země do 16-let, a i přesto, že není moc vysoký, je považován za jednoho z nejtalentovanějších defenzivních záložníků současnosti.

The People svůj článek zakončil prohlášením, že „Snaha Arséne Wengera o získání Kokého je velmi podobné té, kdy se snažil získat Cesca Fabregase z Barcelony.“

/The People/