Emery o budoucnosti Aarona Ramseyho

Aaron Ramsey byl jedním z hlavních témat v poslední době a vyhnout se tomu nemohl Unai Emery ani na tiskovce před pondělním zápasem s Leicesterem.

Aaron vstřelil gól, který by mohl aspirovat na titul gól roku, při našem vítězství 5-1 nad Fulhamem a během reprezentační pauzy se z něj opět stal táta. Co o jeho budoucnosti řekl však Unai Emery?

o tom, že Ramsey prohlásil, že zde chce zůstat až do konce sezóny…
Pro mě je leden velmi velmi daleko. V prvé řadě přemýšlím o pondělním zápase. Chci, aby každý hráč byl v pořádku a psychicky připravený hrát a společně s týmem chtěl zvítězit.

zda by mohl Ramsey zůstat v Arsenalu…
Moje odpověď je stejná. Soustředím se na jednotlivé zápasy. Na fotbal, budoucnost je zítra. Vysvětluji to hráčům a také vám, chci, aby se všichni mentálně připravovali na následující zápas. O individuálních věcech se nyní nebudeme bavit.

zda je Ramsey stále součástí v jeho plánech…
Chci, aby předváděl dobré výkony, stejně jako u každého jiného hráče. V posledním zápase například začínal na lavičce, potom hrál 25 minut a podal takový výkon. V pondělí to bude stejné, jestli nastoupí v základní jedenáctce nebo na lavičce, musí se soustředit na dané utkání, aby mohl týmu pomoci. Je to stejné jako u všech ostatních hráčů.

/arsenal.com/