Emery o posílení týmu v létě

Unai Emery byl požádán o aktuální informace ohledně našich přestupů v úterý na tiskové konferenci v Los Angeles

Zde najdete, jak náš hlavní trenér odpovídal:

o tom, že zde ještě nemá nové hráče, a jestli je to těžké…

Pracujeme, klub pracuje s možnostmi podepsat některé nové hráče, aby nám pomohli. Máme s klubem mnoho schůzek, s Eduem, s Raulem a také s Joshem a Stanem Kroenke v pondělí v Denveru. Máme jasnou myšlenku podepsat hráče, kteří nám pomohou svojí kvalitou na pozicích, které potřebujeme.

o přestupovém trhu…

Bereme to s trpělivostí a s klidem, protože chceme podepsat opravdu dobré hráče, kteří nám mohou pomoci velkým výkonem, a také proto, že si myslíme, že máme v týmu velmi dobré hráče a mladé hráče. Na některých pozicích máme ty nejlepší hráče. Opravdu mohu našim příznivcům říct, že hodláme mít velmi dobrý tým s hráči kteří jsou teď tady a také s třemi nebo čtyřmi hráči, kteří nám mohou za pár dní pomoci.

o Joshi Kroenkem, který říká fanouškům, aby „byli vzrušeni“…

Ano. Opravdu mluvíme o velkých hráčích. A také kvůli tomu, že nyní začínáme přemýšlet o našem týmu a naší sestavě. Máme velmi dobré hráče a velmi dobré mladé hráče, kteří se s námi mohou zlepšovat a získat s námi velkou výkonnost. Další hráči mohou přijít, aby nám pomohli. Opravdu potřebujeme, aby přišli hráči s vysokou výkonností. Naším cílem je dosáhnout tří nebo čtyř hráčů, kteří náš tým nyní vylepší. Jsme velmi, velmi nároční. A poprvé hovoříme o možnosti podepsat velmi velké a velmi drahé hráče. A první hráč na našem seznamu je náš první cíl. Když nebudeme moci dosáhnout tohoto hráče, jdeme hned na druhého. Pokaždé však přemýšlíme o tom, aby vylepšil náš tým.

o Dani Ceballovi…

Nechci mluvit o jménech. Ale Ceballos je velmi dobrý hráč.

 

/arsenal.com/