Fabregas o titulu a Van Persiem

Náš mladý středopolař Francesc Fabregas se vyjádřil k cestě za titulem, ale také k vleklému zranění Robina Van Persieho.

Kanonýři se po včerejší výhře 3:0 nad Newcastlem vrátili zpět na čelo Premier League a zůstanou tam minimálně do dnešního večerního zápasu Manchesteru s Pompey.

"Uvidíme, jak to dnes večer dopadne. Výsledek pro nás však nebude rozhodující. My se musíme soustředit hlavně na sebe a na to, aby naše výkony byly minimálně stejné jako včera."

"Nemůžeme se stále na někoho ohlížet, musíme se dívat jen na sebe. Pokud se nám to bude dařit v každém zápase, můžeme být vítězové. V posledních zápasech jsme se zase dostali do pohody a může to být ještě lepší."

Cesc také neustále sleduje zdravotní stav svého spoluhráče a kamaráda Robina Van Persieho, který by snad měl být konečně zase v pořádku.

"My všichni soucítíme s Robinem a doufáme, že se brzy vrátí zpět aby pomohl týmu. Pro celý tým je velmi obtížné, když se jejich klíčový hráč dlouhodobě zraní, ale teď už snad bude zdravý. Už kvůli němu doufám, že se mu teď zranění budou vyhýbat."