Fanoušci kritizují Fábregase

 

Kapitán The Gunners Cesc Fábregas má problém s fanoušky kanonýrů. V neděli odpoledne hráči Arsenalu vyběhli na hřišti londýnského Fulhamu k poslednímu utkání sezóny, ale v ochozech stadionu Craven Cottage chyběl jejich zraněný kapitán. Cesca Fábregase více než boj o třetí místo v tabulce zajímala Velká cena formule 1, která se jela na okruhu v jeho rodném Katalánsku.

Španělský reprezentant umístil na svém twitteru již krátce po poledni v neděli fotografii spolu s informací, že je na tribuně Circuit de Catalunya v Barceloně a bude sledovat Grand Prix.  Po několika minutách se však Fábregas zorientoval a poté, co na místo pochval k dobře strávené neděli začala následovat lavina kritiky fanoušků Arsenalu, že kapitán není se svým mužstvem alespoň na tribunách Fulhamu, fotografii s textem odstranil. Za dalších několik minut zprávu o formuli nahradil textem : „Po celém dni stráveném s rodinou se připravuji sledovat zápas Arsenalu. Bojujte chlapci, zakončete sezónu dobrým výsledkem!“

Na internetu se samozřejmě začaly hned šířit názory fanoušků Arsenalu, kteří Cesca kritizovali za jeho přístup a viděli v takovém postupu ztrátu loajality vůči klubu, jiní naopak přijali informace zcela v klidu. Nejvíce kritiky však Fábregas sklidil od bývalého kapitána Anglie v kriketu Michaela Vaughana, který na twitteru napsal, že „Fabregas tráví poslední den sezóny na španělské Grand Prix! To vám řekne vše, co potřebujete vědět o Arsenalu v této sezóně …“.

Jen na okraj je nutné připomenout počínání jiného zraněného kapitána. Steven Gerrard seděl při nedělním utkání Liverpoolu na hřišti Aston Villy po celou dobu na tribuně a fandil svému týmu, který prohrál s domácími Villans 1-0.

 

 

/různé/