Fanoušci a hráči musí držet pohromadě

Mikel Arteta vyzval všechny, kteří jsou spojeni s klubem, aby před nedělním zápasem FA Cupu drželi pohromadě, od hráčů až po fanoušky.

Složitý týden se začal kvůli prohře 5:1 s Liverpoolem, ale skončil by velmi dobře, pokud by se Arsenalu podařilo porazit stejného soupeře na Emirates.

Kritici Arsenalu nyní zpochybňují schopnost týmu dovést slibně rozjetou sezónu k úspěšnému konci, ale Arteta trvá na tom, že Gunners můžou zůstat na té správné cestě, pokud prokážou soudržnost.

“Někteří lidé čekají, až narazíme, a když se to stane, tak se na to samozřejmě hodně zaměřuje. My ale víme, kde se nyní nacházíme,“ řekl pro Arsenal Player.

“Myslím si, že jsme doposud pracovali velmi tvrdě, abychom zůstali na pozicích, ve kterých se nacházíme, a abychom zůstali ve všech soutěžích. Nyní v tom chceme znovu v neděli pokračovat. Máme šanci, abychom v poháru prošli dál do dalšího kola.“

“Myslím si, že si nemůžeme dovolit nějaké rozbroje mezi týmem, manažerem, vedením a fanoušky. Myslím si, že fanoušci jsou po celý rok ohromní. Myslím si, že nám opravdu pomáhají, a hráči si toho cení.“

“Pokud si na Emirates udržíme naše výkony, tak to bude velmi důležité. Podle mého názoru jsme doma velmi silní.“

“Pokud máme mít letos velkou šanci něco vyhrát, tak je potřeba držet pohromadě, akceptovat, že se někdy věci nevyvíjejí tak, jak by měly, to kolem pětačtyřicátého a padesátého zápasu, a prostě ocenit to, že se tým snaží ze všech sil.“

 

/Arsenal.com/

 

 

Komentáře

 1. Neri17 (karma: 0) #1

  “Někteří lidé čekají, až narazíme, a když se to stane, tak se na to samozřejmě hodně zaměřuje.“

  Souhlasím s Mikelem, prostě se čeká až vyhoříme, aby se dala zlomit hůl nad týmem, dělají to fanoušci Arsenalu jak v Anglii, tak i třeba česko-slovenští fanoušci zde. S mým ideálem fandovství se tohle lámání holí moc neslučuje. Můžeme kritizovat výkony, můžeme kritizovat výsledky, můžeme kritizovat nasazení hráčů, můžeme kritizovat taktiku, můžeme kritizovat skoro všechno, ale nikdy, nikdy nesmíme přestat věřit a podporovat tým, pokud odepíšeme tým, nebudeme mu věřit, tak co jsme? Jsme ještě fanoušci nebo jenom blbí kecalové, kteří nechápou význam slova fanoušek? Říká se – v nouzi poznáš přítele, můžeme to modifikovat na – v nouzi poznáš fanouška Arsenalu, a opravdu to myslím funguje, největší legrace je v tom, že Arsenal v žádné nouzi není, bojuje letos o tři trofeje a přesto se někteří vybarvují, jak po Aston Ville, tak v této fázi sezóny.

 2. Gundinho (karma: 0) #1

  Kdyby aspoň ti hráči na hřišti odevzdávali vše a bojovali. Mně přijde, že většina je myšlenkami někde úplně jinde než na hřišti.
  Např.: ty tragické první poločasy, kdy hráči nejsou pomalu schopní nic vymyslet, jsou toho důkazem. Působí to na mě tak, že se bere jako samozřejmost, že zvítězí v každém zápase. Kdyby si aspoň nabíhali do volných prostor pro přihrávku nebo se snažili převzít zodpovědnost. To tam vážně nevidím u spousty hráčů.
  Jeden z mála, co bojuje je Wilshere. U něho je ale problém to, že když mu to nejde, tak je frustrovaný a začne hned brečet a rozhazovat rukama při každé příležitosti.
  V posledních zápasech mě navíc neskutečně irituje Wenger se svým (ne)střídáním a netečností. Mohli jsme to vidět minulý zápas, kdy 90 minut seděl schovaný ve spacáku. V tomhle mi byl Moyes stokrát sympatičtější, když tam na své hráče pořád řval a ukazoval jak mají hrát. Navíc všichni v hledišti viděli, že se Giroud trápí a nejde mu to, ale on ho stejně nevystřídá.

 3. PetrSk (karma: 0) #1

  [quote name=“nezbednik“][quote name=“PetrSk“]Poslední výkony a vyjádření mi přijdou že mají něco společného s problémy v kabině ….neprodloužení smluv a možná i něco dalšího…[/quote]
  Jediný, kto nemá predĺženú zmluvu, je Sagna.[/quote]
  Taky se už dost dlouho mluvilo o tom že prodlouží Per, Tomáš a Arsén a vše mělo být podle neofic. zdrojů oznámeno tak týden dva zpět a stále nic …. samozřejmě jak píšu neofic. 🙂

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.