Flamini: Jednou bych se do Arsenalu mohl vrátit

Záložník AC Milán Mathieu Flamini naznačil, že by nebyl proti návratu do Arsenalu.

25-letý francouzský internacionál totiž opustil kádr Kanonýrů v posledním letním přestupním období, protože se nedokázal s vedením londýnského klubu dohodnout na podmínkách nové smlouvy, a jako volný hráč tak zamířil na San Siro, ovšem zde se moc neprosadil, a většinu času tak pouze „leští“ lavičku náhradníků.

A ačkoli se v poslední době přece jenom dostává na trávník o něco častěji než na začátku sezóny, a trvá na tom, že je v Itálii šťastný, odmítl vyloučit možnost návratu na Emirates Stadium.

„Arsenal je v mém srdci, a vždy v něm zůstane.“, řekl Flaimini v rozhovoru pro BBC.

Vždy budu fanouškem Arsenalu, a musím říct, že odejít nebylo vůbec snadné.

Stýská se mi po mých spoluhráčích. V Miláně jsem velmi šťastný, ale během těch čtyř let, co jsem strávil v Arsenalu, jsem si vytvořil hodně přátel, a je normální, že se mi tady po nich stýská.

Právě teď nemohu říct, jestli budu někdy znovu hrát v Anglii, protože jsem nyní v Itálii, a užívám si každý den mého života – velmi mě baví hrát za tento tým – ale uvidíme. Nikdy nevíte.

Naštěsti jsem s nimi pořád v kontaktu, protože jsou pro mě stále všichni důležití. S Cescem Fabregasem, Tomášem Rosickým a s klukama z Francie a Afriky jsme si byli velmi blízcí.

Všichni na hřišti mohli vidět, že jsme s Cescem velmi blízcí přátelé, a ačkoli se nyní už nepotkáváme na hřišti, stále jimi jsme.“

/setanta/

Chester: Tak že by už Flamoney litoval svého odchodu, je to možné? Myslíte si, že by pro Arsenal bylo dobře, kdyby se vrátil? Co by se pak stalo s Alexem Songem či Denílsonem? Prostor vyjádřit svůj názor máte v diskuzi…