Flamini – Nemůžeme hledat žádné výmluvy

Mathieu Flamini vyzývá, aby se Arsenal rychle přeskupil a zotavil ze sobotní porážky na hřišti West Bromwiche Albion.

Olivier Giroud sice poslal Kanonýry do vedení, domácí celek ovšem před koncem první půle dokázal stav zápasu obrátit.

Santi Cazorla měl na konci duelu ještě šanci srovnat z penalty, tu ovšem i díky pádu neproměnil a Arsenal tak po sedmi utkáních v Premier League poprvé padl.

,,Neproměněná penalta, to se může stát a pád Santiho…s tím se nedá nic dělat. Snažili jsme se až do poslední minuty, ale nemůžeme hledat žádné výmluvy – dneska jsme ztratili tři body.“

,,Je to škoda, protože utkání jsme začali dobře a dostali jsme se do vedení 1-0, poté však před koncem poločasu WBA vstřelilo dvě branky a pro nás se utkání stalo obtížnější.“

,,Ve druhém poločase jsme se snažili jít dál a také měli příležitosti ke vstřelení branky. Nakonec jsme však nezískali ani bod a to je samozřejmě zklamání.“

,,Někdy se to tak přihodí. Nyní je důležité se z tohoto zápasu zotavit a zaměřit se na následující duel.“