Foxsports : Alvarez se dohodl s kanonýry

 

FoxSports přišlo se zajímavou zprávou, že se 23-letý záložník argentinského Vélez Sarsfield, Ricardo Alvarez, již brzy stane první posilou The Gunners. Alvarez již údajně podepsal s týmem z Ashburton Grove předběžnou smlouvu po té, co se rozhodl neprodloužit kontrakt s dosavadním zaměstnavatelem. Z těchto údajů je zřejmé, že kanonýři za novou posilu neutratí ani libru.

Mladý záložník hrál za Vélez od roku 2008, ale z důvodu zranění křížových vazů v první sezóně mu zapracování do týmu trvalo o něco déle.

Argentinec měří 190 cm a je na jihoamerickém kontinentu znám svou univerzálností, je schopen hrát jak v záloze, tak i v útoku. Je mimořádně rychlý a zejména, a to potěší fanoušky The Gunners obzvlášť, má skutečně dynamit v nohách a využívá ho pro střelbu i zpoza šestnáctky.

S pracovním povolením na britských ostrovech by neměl mít mladý Argentinec žádný problém, protože je držitelem italského pasu. Podrobnosti jeho kontraktu s Arsenalem jsou již dohodnuty a  Ricardo přijede do Londýna brzy po skončení „Clausury“, tedy po 19.6.2011.

{youtube}0Us0IvCKFTE&feature{/youtube}

 

/Foxsports, foto ilustrační/