FULHAM FC – ARSENAL FC 1:3

He scores when he wants!

Pošramocenou pověst z prvního zápasu s Villou si můžeme napravit v „malém“ londýnském derby s Fulhamem. Domácí v minulém kole porazili Sunderland. Tým Paola di Cania je sice přestřílel v poměru 14:1, přesto právě ta jediná střela stačila k vítězství.

Cottagers se letos pokusí napravit mizernou domácí bilanci z loňské sezóny, ve které doma prohráli devět utkání. Martin Jol už může v zápase použít novou posilu Scotta Parkera, chybět mu naopak bude Maarten Stekelenburg, který se zranil v zápase se Sunderlandem a v brance jej zastoupí David Stockdale. Na okraji obrany budou nejspíš postrádat Richardsona, k dispozici pravděpodobně ještě nebude stoper Amorebieta.

Arsenal do utkání nastoupí bez suspendovaného Koscielnyho a zraněného Chamberlaina, jinak zůstal tým oproti prvnímu kolu beze změny. Proti domácím věžím na stoperu (Hangeland 199 cm, Amorebieta 192 cm, popř. Hughes „jen“ 183 cm) se zřejmě budeme jen těžko prosazovat ve vzduchu, ale zápas by měl vyhovovat Walcottovi a rychlé kombinaci naší zálohy a útočníků na hranici velkého vápna, kterou jsme viděli několikrát v zápase s Fenerbahce.

Před zápasem jsou vám k dispozici tradiční rubriky preview a injury news. Výkop zápasu je ve 13:45, řídit jej bude jako hlavní rozhodčí Howard Webb, jako asistenti se představí  Mullarkey a Cann, čtvrtým rozhodčím je Oliver. Sestavy očekávejte přibližně hodinu před zápasem.


ARSENAL

Szczesny – Jenkinson, Mertesacker, Sagna, Gibbs – Ramsey, Rosický – Waclott, Cazorla, Podolski – Giroud

Náhradníci: Fabianski, Monreal, Frimpong, Zelalem, Wilshere, Gnabry, Sanogo


Fulham

Stockdale – Riether, Hughes, Hangeland, Riise – Duff, Parker, Sidwell, Taarabt – Kasami – Berbatov

Náhradníci: Etheridge, Briggs, Boateng, Karagounis, Kacaniklic, Ruiz, Bent