Gazidise by do AC Milán měl doprovodit Wenger

Nečekané spojení se rýsuje na fotbalové mapě. Podle deníku France Football se za Ivanem Gazidisem do Itálie vydá také Arséne Wenger, který by měl převzít AC Milán.

Wenger se po uplynulé sezóně rozloučil s Arsenalem po dvaadvaceti letech. I když své oznámení provedl sám, tak se spekulovalo o tom, že právě Gazidis stál za jeho odchodem.

Výkonný ředitel Arsenalu se však od prosince stane důležitým článkem v AC Milán, kam by mohl zamířit také Wenger. Ten v nedávném prohlášení uvedl, že brzy se vrhne do práce na trenérském postu.

Spekulovalo se o jeho potenciálním spojení s Realem Madrid, to však podruhé během krátké doby patrně nevyjde. Novou výzvou šedesáti devítiletého kouče se brzy může stát místo v Itálii.

Trenérem AC Milán je v současnosti Gennaro Gattuso, který dle francouzského plátku nedělá špatnou práci ve své profesi, ke všemu zvládl poslední tři ligové duely bez ztráty body. Také díky tomu se klub ocitá na čtvrté příčce Seria A.

Jednání s Wengerem mají být již v pokročilé fázi a blízko k dohodě. Hlavním důvodem daného kroku má být neuspokojení majitelů věhlasného klubu, kteří nejsou nadšeni s výkony týmu. Pozvedl by je právě Francouz?