Gunners.cz doplňují tým

Blíží se sezóna 2011/2012 a redakce gunners.cz chce být na vše připravena a poptává nové redaktory z řad fanoušků ze Slovenska, Moravy, Slezska či Čech na doplnění stávajícího redakčního týmu.

Hledáme především adepty na tyto pozice :

Newsman – jeho práce je na první pohled nejjednodušší, překládá aktuální články o Arsenalu z anglických portálů. Důraz klademe především na pravidelnost. Práce není časově příliš náročná, vyžaduje však od redaktora každodenní povinnosti v řádu desítek minut. A výdrž déle než jeden měsíc…

Redaktoři zápasového zpravodajství. Jejich úkolem bude přeložit nebo samostatně zpracovat pozápasovou analýzu, zajistit a vyhodnotit statistické údaje, ohodnotit slovně vybrané hráče. Práce bude náročná především v den zápasu nebo bezprostředně po něm, zásadním požadavkem na adepty je disponibilita v termínech zápasů po celou dobu sezóny.

Londýnský zpravodaj – úkolem bude přinášet zprávy přímo z jámy lvové, především pak aktuality z dění kolem Emirates Stadium včetně pořizování aktuálních fotografií. Nebudeme se bránit ani zasílání méně známých informací či drbů z dění kolem našeho klubu. Podmínkou je bydliště (i přechodné) v Londýně či okolí a periodické návštěvy oblasti Islingtonu.

Fejetonista – tento redaktor by se specializoval na psaní kratších či delších „sloupků“, blogů na různá témata, jako recenze článků z jiných webů, glosování spekulací či drbů, úvahy na téma zápasů, výkonů mužstva a podobně. Předpokladem pro tento post je dobrá znalost mateřského jazyka, orientace v problematice anglického fotbalu, určitý nadhled. Výhodou je zkušenost s psaním článků či delších komentářů v diskuzích. Práce je spíše nárazového charakteru, přesto uvítáme určitou pravidelnost.

Grafik – specializuje se na výrobu „grafických kompilací“ pro předzápasové či pozápasové články či jednotlivé rubriky, pracuje na grafice webu a podobně. Požadavkem jsou samozřejmě grafické schopnosti a schopnost pružně reagovat.

Redakce gunners.cz  má nadále zájem o příspěvky externích redaktorů z řad fanoušků, poslední měsíce nám své překlady posílali uživatelé : dodes, krtek.olc, stevgunners, YungGooner, Harb  a mnoho dalších, kterým chceme touto cestou za všechny uživatele webu poděkovat. Věříme, že ve své práci budou pokračovat. Ostatním zájemcům pak sdělujeme, že postup je velice jednoduchý : vybrat zajímavý článek nebo blog o kanonýrech, který dosud není na našem webu zveřejněn, přeložit ho a poslat na redakční web redakcegunners.cz@gmail.com. O ostatní se už postará redakční tým. Vedle překladů uvítáme i blogy či reportáže z cest za naším týmem.

Co nabízíme : práci na tématice milovaného klubu, bezplatné členství v supporters clubu, dobrý pocit z kladných hodnocení uživatelů, nabytí zkušeností využitelných v další práci či studiu (novinář, překladatel, grafik…). Nejlepší a vytrvalí redaktoři mohou očekávat případné reference. Pracujeme i na systému odměn pro opravdu zdatné, úspěšné, vytrvalé a pravidelně píšící redaktory či externisty.

Jak na to : pokud máš místo srdce kanón, věříš si v překladech, grafice či v dalším potřebném a umíš něco zajímavého napsat a vytvořit, neváhej a napiš co nejdříve na adresu : redakcegunners.cz@gmail.com něco o sobě, třeba věk, jak dlouho fandíš, co děláš či studuješ a tak. Do přílohy přidej nějaký vzorek své práce (třeba překlad…). Je dost možné, že se zanedlouho staneš členem našeho týmu.

Rozumné dotazy zodpovím rád zde v diskuzi či na e-mailu redakcegunners.cz@gmail.com.

Patrick