Gunners.cz hledají redaktory aktualit

 

Gunners.cz si dovolují oznámit, že hledají nové redaktory.

 
Máš rád Arsenal stejně jako my? Mluvís a píšeš dobře česky nebo slovensky? Nedělá ti problém přeložit z angličtiny text s fotbalovou tématikou? Máš přes den více volného času? Jestli ano, napiš nám na redakcegunners.cz@gmail.com. Uvítáme informace o Tvém věku, zálibách, časovém rozvrhu apod.. Pokud přiložíš přeložený jeden či dva články včetně odkazu na originální zdroj, máš z poloviny vyhráno :-).

 

Nejvíce hledáme redaktory, kteří mají čas nejen večer, odpoledne či o víkendech, ale i přes den, vždy pár (ani ne desítek) minut na přeložení článku o nejaktuálnějším dění kolem našeho klubu. Redaktory, kteří se nebudou bát přeložit i 2-3 články, byť kratší, za den, nebo do sloupku „49“ napsat několikrát za den jednu rozvitou větu. Chceš se stát takovým redaktorem? Máš hodného a tolerantního šéfa, který nenosí do práce tričko Chelsea nebo uspoříš pár volných chvil ve škole? Pak napiš na náš e-mail redakcegunners.cz@gmail.com a pošleme Ti podrobnosti.

 

Práce v naší redakci je dobrovolná a nikomu nemůžeme dát a ani slíbit nějakou odměnu. Pozitivem je však sbírání zkušeností a znalostí s možností jejich případného dalšího využití. A samozřejmě největší odměnou je dobře vykonaná práce pro náš web a oficiální CZ&SK Supporters club.

 

 

Za redakci Patrick