Gunners.cz Vám přeje Šťastné a veselé Vánoce!

Byli jste letos hodní? Fandili jste při každém zápasu poctivě Arsenalu? Pokud ano, je tenhle vánoční dárek i pro vás…

A co že Vám vlastně nadělujeme?

Nějak mě nenapadá způsob, jak oddálit představování dárku….

OK…

Rozhodli jsme se spustit zcela novou GunnersTV. V čem novou?

Tak předně, bude vysílat živě 24 hodin denně. A co bude náplní vysílání? Tak především, budeme streamovat zápasy, od těch nejstarších, až po ty nejaktuálnější – začínáme s Plymouthem. Vyjímaje toho ale budeme natáčet a následně vysílat i pořady vlastní. Ať už půjde o match previews, reviews, nebo třeba o přehled novinek ze světa Arsenalu uplynulého dne. Nejnovější zprávy si tak budete moct nejenom přečíst, ale i shlédnout na videu. Vyjímaje toho budeme natáčet mraky rozhovorů – s fanoušky, novináři, či třeba s Matygolem a spoustu dalšího. Naučíme tě třeba, jak správně fandit Arsenalu, či jak bys měl zapíjet výhru či naopak prohru svého klubu.:D Samozřejmostí budou reporty ze srazů Supporters Clubu či rubrika Gól měsíce.

Teď ale přichází část, do níž se můžeš zapojit i Ty. Máš kameru? Máš mikrofon? Máš nějaký nápad, který bys rád zrealizoval? Pak není nic jednoduššího. “Centrála“ a střižna naší televize bude sice v Praze, ale není problém, pokud máš nějaký nápad, a chceš se poradit, napsat mi na mail catchup@seznam.cz nebo na icq 359-169-885. Po domluvě už ti nebude nic bránit v tom, abys svůj nápad zrealizoval, video nám pak pošleš, a my ho odvysíláme na naší televizi. Aby nevznikl zmatek, co se kdy bude vysílat, bude na každý den sepsán i podrobný televizní program.

Na youtube potom zřídíme kanál, kam videa z vysílání nahrajeme, a vy si je budete moct až do zblbnutí pouštět pořád dokolečka 😀

S vysíláním začínáme 3.1. zápasem FA Cupu – Arsenal – Plymouth. 

Pokud máš nějaký nápad na nějaký pořad, či bys chtěl přiložit ruku k dílu, neváhej, a napiš do komentů, na mail či na icq, a nějak se už potom domluvíme.

Na závěr bych rád poděkoval tvůrci tohoto nápadu – je jím slovutný uživatel Matusiak. Jo, a ještě bych rád podotknul, že toto je Copyright naší stránky, tudíž bych nerad viděl, jak se někdy stává, že náš nápad bude do týdne i na ostatních fotbalových webech.

Takže, to by k našemu projektu bylo asi vše, mně na závěr nezbývá, než Vám popřát šťastné prožití Vánočních svátků a veselého Silvestra. Ceníme si Vaší přízně, a budeme se snažit Vás nezklamat ani v kalendářním roce 2009. 

Samozvaný zástupce samozvaného šéfredaktora, Jakub Doležal aka Chester.

{youtube}FMmHmd5Tk-c{/youtube}