Henry: Tottenham mě rozesmál

 Thierry Henry, ačkoliv nehraje, tak se stále dobře fotbalem baví. Tentokrát ho pobavily oslavy Sp*rs po remíze s AFC 2-2. Připomínám, že francouzký forward je mimo do konce sezony..

"Musím se doopravdy smát, když vidím, jak se Tottenham raduje kdykoli s nimi remizujeme! Chtěl bych jim znovu připomenout, že se nedostali do Ligy mistrů," řekl nehrající kapitán Gunners.

"Byl jsme doslova šokován jejich reakcí po závěrečném hvizdu. Musel jsem se opakovaně podívat na skore v televizi, jelikož jejich skotačení vypadalo jako kdyby vyhráli. Když jsem já loni oslavoval vyrovnávací gól v síti Sp*rs, tak to bylo proto, že ta branka měla nějaký význam. Vyklubal se z toho důležitý gól v boji o 4. místo a tudíž o postup do LM. Neradoval jsem se jen proto, že jsme s nima remizovali," vysvětluje Henry a připomíná den, kdy Arsenal vyhrál na WHL titul: "vypadalo to jako když jsme tady vyhráli titul v roce 2004. Vzpomínám si, jak Taricco slavil, když tehdy vyrovnali na 2-2 a já mu tenkrát řekl: uvědomuješ si, že nám stačí bod abychom mohli na vašem hřišti slavit titul?"

A slavili jsme. Thierry si tedy důkladně rýpnul do Sp*rs. Škoda, že neměl šnaci zasáhnout do zápasu, který se odehrál před týdnem.

 

/ sportnetwork.net /