Hodnocení hráčů

Arsenal 2:0 Crystal Palace –

Dnes jsme si připsali pohodové vítězství. Doufám, že v tom hráči budou pokračovat i v následujících zápasech.

Přeji všem krásný Nový Rok

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Náš brankář si mohl v prvním poločase stavět bábovičky za bránou, protože soupeř ho absolutně neprověřil. V druhém poločase musel vytáhnout několik složitější zákroků. Všechny zvládl a připsal si další čisté konto, což je velice pozitivní.

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Hector nám dnes předváděl to, co umí nejlíp, a to je rychlost. Lajnu brousil po celý zápas, dostal se několikrát i do vápna, ke střele se bohužel nedostal. Kombinace s Lucasem nebyla vůbec tak kvalitní, jak jsme zvyklí s Walcottem nebo Chamberlainem. Centry taky nebyly moc přesné, na tom by měl Hector podle mě nejvíce zapracovat. Několikrát se stane, že přesprintuje protihráče na lajně, ale pak přijde bohužel nepovedený centr. Vysokou známku mu dnes dávám hlavně kvůli jeho defenzivní činnosti. Rychlý, technický Zaha si dnes přes Hectora absolutně nezahrál a sršela z něho frustrace.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Oba stopeři dnes předvedli kvalitní výkon po celou dobu zápasu. Benteke se kromě jedné hlavičky (která šla přes Hectora) absolutně k ničemu nedostal. Gabriel byl nekompromisní, vyhrával hlavičkové souboje, zbytečně nezmatkoval v rozehrávce a celý zápas z něho sršel klid, který jsem z něho dříve necítil. Jsem rád, že máme takhle kvalitního 3.stopera.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Laurent dnes předvedl svůj klasický výborný výkon, na který jsme zvyklí. Výborně vystupoval a přerušoval akce soupeřů. Jednou mně trošku zatrnulo, když se na poslední chvilku rozhodl nezasahovat do balónu a přidělal tím problémy našemu brankáři.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Nachovi jsem chtěl dnes dát nejvyšší známku z obránců, jenže po tom, co se Zaha přesunul právě na Nachovu stranu, tak náš levý bek přestal naprosto stíhat, bylo z toho několik závanů před naši brankou a následně dostal i žlutou kartu. Abych nebyl jen kritický, tak bych chtěl vyzdvihnout Nachovi útočnou snahu. Neustále se nabízel, snažil se najít příležitost k nějakému centru nebo ohrožení branky. Mně se jeho ofenzivní přínos líbil možná i nejvíc za celou sezónu.

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dnes asi nejmíň výrazný člen naši zálohy. Nebylo to tím, že by hrál nějak špatně, ale Xhaka i Iwobi dnes předvedli bravůrní výkon. Sám Elneny byl také při chuti, dostal se ke 3 střelám, bohužel ani jedna nebyla gólová. Nemám u něj moc poznámek, tudíž si myslím, že byl oprávněně nahrazen Coquelinem.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,5

    Za mě skvělá práce! 2 střely, 1 klíčová nahrávka a nejvíce dotyků s míčem. Dneska bych chtěl vyzdvihnout, že nehrál tolik na jistotu jak v minulých zápasech, ale snažil se i tvořit hru kolmými přihrávky. Z toho i plyne nižší procento úspěšných přihrávek oproti ostatním zápasům. Nevyvaroval se některým zbytečným ztrátám či faulům. přesto velký adept na MOTM.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 9,0

    MAN OF THE MATCH

    Pro mě největší překvapení. Smekám tomuto klukovi. Neměl to vůbec lehké, musel se vypořádat úplně s novou úlohou, a tím byla rozdávat balóny, tvořit šance a celkové být mozkem našich útočných akcí. Tahle úloha mu sedla skvěle, připsal si 5 klíčových přihrávek a k tomu důležitý gól na 2:0. Za mě MOTM!

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 5,0

    Za mě zklamání. Nechci tvrdit, že na to ten kluk nemá, ale dnes mu nešlo naprosto nic. Zkazil vše na co sáhl, odskakovali mu balóny a většina našich nevydařených akcí končila právě u něj. Nevím, čím to mohl být, přišlo mi, že hrál v hrozné křeči. Po zásluze vystřídán. Za mě dnes náš nejhorší hráč.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,5

    Alexis nám dnes předváděl opět to co umí nejlíp. Dravý pohyb, technická hra, několik vydařených průniků a klíčových přihrávek. Gól dnes sice nedal, ale připsal si aspoň asistenci. Občas se mi zdálo, že chce hrozně moc dát gól a některý situace řešil až moc sobecky. Jinak ale určitě povedený výkon.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,5

    Jsem hrozně rád, že jsem viděl dnes Oliviera v základní sestavě. Ten člověk si to po posledních výkonech rozhodně zasloužil. Hned na úvod roku 2017 nám Giroud vstřelil pravděpodobně gól roku. Nedovedu si moc představit hezčí gól. Jinak v kombinaci také výborný, jeho hra na jeden dotyk se mi hrozně líbí. většinu hlavičkových soubojů vyhrával a sklepával na své spoluhráče. Doufám, že byl Wenger stejně spokojený jak já a v dalších zápasech ho pošle opět do základu.

Střídající


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Na hřišti toho za 20 minut moc nestihl, vybojoval pár balónů. Víc toho nestihl.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Jedna vydařená střela, která bohužel skončila kousek vedle tyče. Pár kombinací se svými spoluhráči. Víc toho během 20 minut nestihl.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • -

    Ox toho za 15 minut stihl víc než Lucas za celý zápas. Dva povedené průniky, hodně velké oživení pravé strany.

Komentáře

  1. Avatar photo
    yen56 (karma: 1575) #1

    Ačkoliv jsem s dnešním výkonem dost spokojený, myslím, že k objektivitě hodnocení by přispělo, kdyby se tyto známky kolektivně o bod snížili. Strop bych dal 8.

    |
    • Avatar photo
      Jiří Trchalík (T.R.C.) (karma: 1679) #1

      Pod kazdym hodnocenim se resi vyse znamek. Je to proste subjektivni a vzdy bude. Mozna by stalo za to se na cele znamky vykaslat a nechat jen slovni hodnoceni, o kterem to podle me stejne cele je.

      |
  2. mc1897 (karma: 877) #1

    Vykony dnes vsetci dobre… Trosku sa zabuda na to, ze dnes boli dost tazke podmienky na nasu klasicku wengerballovsku hru – myslim tym hlavne pocasie. To sa prejavilo urcite krapet na presnosti, ale nakoniec sme to pozitivnym pristupom v pohode dali.

    |
  3. PETO1 (karma: 250) #1

    Hodila by sa kupa nejakeho elitneho kridla,LENZE KDE HO VYHRABAT….skoda draxlera,neviem ale podla mna mame pravidelne na jednom kridle slabinu a ak chceme vyhrat premier league musime s tym nieco robit

    |
  4. msturm (karma: 1196) #1

    Oli zatím 70 minut na gól v PL. Loni dokud se neutavil, tak se taky držel pod 90 minut. Jelikož na podzim moc nenahrál mohla by být zima jeho…

    |
      • Petr Vaněk (karma: 300) #1

        Oli není ten, kdo teď potřebuje odpočívat ;-). Já bych nechal trochu vycukat Mesunta. Poslední dobou to fláká a potřeboval by stříknout trochu snahy do žil.

        |
        • mc1897 (karma: 877) #1

          Ja to myslim cisto takticky. Stvorica Lucas (LW) – Mesut/Iwo – Ox (RW) a nad nimi Alexis by mohlo byt sakra rychle. Hrame vonku proti muztsvu co hra rado fotbal.

          |
  5. killerhammer (karma: 6980) #1

    Dnes Wenger trafil zostavu + všetci podali slušný výkon (Ja nemám problém ani s Lucasom, ktorý dostal najmenej v tomto HH).
    V prvom polčase sme nezvyčajne veľa strieľali (takto by to na Emirates malo vyzerať v každom domácom zápase ! )
    CP nám ale výrazne pomohli svojou pasívnou hrou.
    Väčší problém teda bude zápas v utorok (málo hodín na regeneráciu a oddýchnutejší súper, ktorý na nás určite vyletí).
    Žiaľbohu sme v situácii, kedy musíme urobiť sériu víťazstiev aby sme do zápasu proti Chelsea išli ešte s reálnou šancou zabojovať o titul.
    (Aj keď štatisticky to už nevychádza)

    |
  6. killerhammer (karma: 6980) #1

    Po polke sezóny môžme urobiť malú štatistiku:
    Tu je posledných 5 sezón od minulej smerom k starším body po 19. kole / body po 38. kole:
    39/71, 33/75, 42/79, 30/73, 36/70
    Získali sme 40 bodov, čo je náš lepší štandard.
    Pritom, dovolím si tvrdiť, nás čaká ťažšia druhá polka.
    Takže opäť žiadne zlepšenie sa nekoná, len dlhodobá stabilita s výhľadom max. 80 bodov na konci 😉
    Ak chceme reálne zabojovať o titul, budeme musieť urobiť „navyše“ body v niektorých tých najťažších zápasoch: na Chelsea, Liverpoole, u sliepok a samozrejme nesmieme prakticky nič stratiť so „slabšími“ súpermi a zvládnuť home zápasy.
    Stále si myslím, že tento rok vyhrá titul team, ktorý získa najviac bodov v zápasoch medzi top favoritmi.
    (Takže len konzistencia proti slabším súperom nebude stačiť lebo Chelsea a Liverpool zatiaľ idú na 85 až 95 bodov :-O )

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Da sa na to pozriet aj optimisticky: vonku mame Spu*s a Pool, a na Anfielde aj WHL vieme zahrat a bodovat. Potom doma mame Manchestre a to su opat mancafty ktore vieme v poslednej dobe porazit. Chelski vonku bude asi lakmusovy papierik. Co ja vidim okrem horenapisaneho ako velmi podstatne, su zapasy na Sotone a Stoke. Toto su zapasy kotre sme dlho vonku nevyhrali, a ak by sa to podarilo budu to velky boost. Ostatne zapasy su podla mna len o nas – ak to toho dame vsetko, kvalitu aj srdce, musime povyhravat.
      .
      Realisticky: ak Chelski v nasledujucom obdobi (januar) nestiahneme aspon o 5 bodov, bude titul uz asi odpisany.

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Ono ani tak nebude klicove jaky bude odstup od Chelski na konci ledna, ale spis 4.2. po nasem zapase na SB. Pokud po nem budeme min jak 6 bodu za Chelski, budeme porad ve hre. Pokud to samozrejme bude v tu dobu 9 a vic bodu, bude to uz spis o zavahani Chelski, nez nas

        |
  7. traged (karma: 5476) #1

    Souhlasim ze Iwobi hral paradne, MOTM bych dal ale stejne Olimu jenom za ten gol 🙂 Takovej se vidi jednou za 5 let….

    |
  8. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    12 vyhier z 19 zapasov nie je zla bilancia,ale na cukotku to vobec nestaci. V druhej polke sezony hraci musia vyhrat aspon 14 zapasov z 19,ak chcu pomyslat na titul. To znamena,ze sa musia este viac zlepsit. Pri tom nasom away lose,kde nas caka 5 velmi tazkych zapasov,budeme musiet aspon 3 vyhrat. Otazka je ci su toho hraci schopni a ci to dokazu. Na to nech si kazdy odpovie sam.

    |
    • Avatar photo
      Mirra (karma: 1327) #1

      Je pravda, že 3 z 5 zápasů s TOP6 hrajeme venku, ale za jistých okolností by to mohla být i naše výhoda. Všichni soupeři jsou z našeho pohledu k poražení. K tomu bychom ale potřebovali pevnou obranu (řekl bych, že tady nejsme daleko) a především zdravého Santiho, který nám strašně pomáhá ve zrychlení přechodové fáze. Kvalita kádru není vůbec špatná, jen s ním vhodně pracovat. PL už zažila spoustu případů, kdy vítěz útočil ze zadních pozic. Navíc Chelski je teď v neskutečným laufu a tohle jim snad nemůže vydržet do konce ligy.

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Souhlasim, ze hra s top tymy venku nemusi byt nutne nevyhoda. V realu to totiz znamena, ze i kdyz remuizujeme, je to ztrata spis pro ne, nez pro nas a navic tymy z druhe tabulky se vyrazne lehceji porazeji doma nez venku. Celkove to ale bude spis o nasi forme. Kdybychom dokazali zopakovat vykony z jara 2015, tak se o titulu muzeme smele bavit. Pokud naopak predvedeme vykony jako na jare 2016, tak je uplne jedno kde a s kym budeme hrat

        |
        • Avatar photo
          Mirra (karma: 1327) #1

          My se hlavně potřebujeme dostat do potřebné pohody a pokud by se nám podařilo nabrat podobnou fazónu jako ve vzpomínaném jaru 2015, pak už to „smrdí“ minimálně druhým místem. Ale bohužel momentálně už musíme koukat na Chelski, oni v první polovině soutěže ztratili pouze 8 bodů, což při současné vyrovnanosti PL je pro ně skvělý počin. Pořád si říkám, že už na ně musí přijít nějaká krize.

          |
  9. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Hodnoceni celkem v poradku, mozna bych taky nebyl tak stedry s body, protoze CP hral hodne mizerne a krome kratkeho obdobi po nasem druhem golu, nebyli souperem, ale to je spis detail.
    Jedine mne zarazilo hodne nizke hodnoceni pro Lucase. Sice je pravda, ze finalni faze mu nesla (podobne ale treba nesla i Hectorovi), ale mel tam spousty hodne dobrych nabehu a navic byl to prave on, kdo skluzem u vlastniho vapna vybojoval balon a zacal tim akci u prvniho golu.
    Jinak pro Iwobiho tahle role nebyla nova. Hraval na pozici 10 vetsinu zapasu v mladeznickych tymech. Pro nej je tedy spis netypicka role kridla a proto se casto stahuje do stredu. Kazdopadne doufam, ze na roli AM dostane prostor i v nejakych dalsich zapasech a potvrdi, ze je to opravdu obrovsky talent.

    |
  10. Avatar photo
    valka_05 (karma: 470) #1

    neviem ake mal presne Xhaka statistiky v zapase(kludne ich tu dajte) ale včera hral presne na svojom poste to čo mal, rozdaval lopty, udaval tempo v zalohe, veľmi pekny vykon. Naviac mne sa včera konečne pačil aj Iwobi smerom dozadu, dostupoval, vracial sa plus dal gol. Včera sme mali vyhrať aj vyššim rozdielom vzhladom na to kolko sanci sme mali.

    |
    • Avatar photo
      Ludvajz (karma: 3289) #1

      97/115 passes (639 passes by Arsenal) -second most Bellerin 57/62
      5 crosses
      3 tackles won
      2 clearances
      1 chance created

      |
      • Avatar photo
        Mirra (karma: 1327) #1

        Díky za stats. Pro mě Xhaka byl také včera MOTM. A ještě je potřeba říci, že tyto statistiky měl na DM. Když jsem ho včera sledoval, nemohl jsem si nevzpomenout na Xabi Alonsa, jak kdysi takto válel za Liverpool. Vzadu nesmlouvavý, ale včera zároveň bez karty, dopředu nápaditý, aktivní na rozehrávce a jeho crosses jsou pastva pro oči. Navíc se nebojí vypálit zdálky, což nám v minulosti hodně chybělo.

        |
  11. Avatar photo
    valka_05 (karma: 470) #1

    a btw. hodnotenie Pereza je smiešne 😀 ..oka nedal gol ale bol platny clen v kombinacii, veľa sa zapajal do protiutokov, to že nedal gol neznamena že mu dam taku smiešnu znamku oproti ostatnym.

    |
  12. mc1897 (karma: 877) #1

    OT: WHU – MU zmrDean zasa „zabil“ potencialne zaujimavy zapas nezmyselnou redkou v 20. minute.
    Strasny ****t.

    |
    • Miroslav (karma: 1833) #1

      To fakt není možný co ten člověk předvádí, jen mě tím vytočí, ale když jsem viděl, že píská tak jsem čekal, že to zas bude „jeho“ zápas. Snad se kladiváři budou v druhém poločase držet a urvou nějaký ten bodík.

      |
      • Avatar photo
        valka_05 (karma: 470) #1

        dnes keby nevyluči WHU hrača tak by určite bodovali, veď uplne vyrovnana hra ešte aj o jedneho menej….ďalšie kola sa to už kurva musi konečne zlomiť a musia začať všetci okolo nas stracať

        |
        • Avatar photo
          Mirra (karma: 1327) #1

          Teď jsem viděl sestřih ze zápasu Kladivářů s United a to by člověk chtěl blít. Redka nesmyslná (Dean na to čumí ze 3 metrů) a Ibra gól z půlmetrovýho offsidu, což musel každej na stadionu vidět.
          Fakt nechápu jak takovýhle hovado ještě může PL pískat.

          |
  13. Avatar photo
    Rudi241 (karma: 90) #1

    Obdivujem optimizmus niekoľkých komentárov, kedy po 2 víťazných zápasoch tu píšu o titule. Veľa je to o hlave a na základe posledných rokov si nemyslím, že si to naši hráči dokážu ešte stále predstaviť s AW.
    Kiežby som sa mýlil.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.